Холодницький розповів, коли розслідують справу про «рюкзаки Авакова»

Холодницький розповів, коли розслідують справу про «рюкзаки Авакова»

"Скажу одразу – не дочекаєтесь там прізвища Авакова", – Назар Холодницький

Уже на початку чи в середині жовтня Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершить розслідувати так звану справу про «рюкзаки Авакова», які за державним тендером постачали для Міністерства внутрішніх справ.

«Ми провели слідство, встановили, що ці рюкзаки не відповідають встановленим вимогам – тканина не та, ціни мали бути іншими, літраж не той. Слідство триває, підходить до свого завершення. Думаю, на початку жовтня, може, у середині жовтня, поінформуємо суспільство про завершення справи з хештегом «рюкзаки Авакова». Скажу одразу – не дочекаєтесь там прізвища Авакова», – сказав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Чиї прізвища фігурують у справі, Холодницький не сказав, пославшись на таємницю слідства. Нагадаємо, скандал із постачанням тактичних рюкзаків для Міністерства внутрішніх справ розгорівся майже рік тому.

На початку 2016-го в Інтернеті виклали відео, на якому схожа на сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра Авакова людина домовляється з, ймовірно, екс-заступником глави МВС Сергієм Чеботарем про постачання рюкзаків для підрозділів цього відомства. З'ясувалося, що одна з компаній, що виграла тендер, пов'язана з Facebook-другом сина Авакова.


Поделиться​​ новостью:

- СПРАВЕДЛИВОСТЬ УЖЕ НА ПОДХОДЕ
- Святослав Стеценко: Проблема не у відсутності українського Ататюрка, Манергейма, Бен-Гуріона...
- Леонид Швец: Обижаться на то, что с нами происходит, нам не на кого, кроме как на себя
- О холуятнике. Все тайное становится явным - блогер
- Андрей Головачев: Про идиотов в правительстве
Сентябрь, 24 2016 439

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю