Обурливі факти та подробиці біографії чергового л@йна, яке Порошенко кинув на вентилятор

Обурливі факти та подробиці біографії чергового л@йна, яке Порошенко кинув на вентилятор

Організатор прес-конференції, тепер полковник ЗСУ В’ячеслав Власенко, позивний «Філін». Був вигнаний з батальйону «Донбас» за мародерство

Ось і настав час чергової прес-конференції на тему «Вся правда про Семена Семенченка»))

Я не буду казати багато зайвих слів, бо там усе як завжди: завербований агент ФСБ Семенченко на гроші Москви зібрав тітушок і влаштував чергову акцію протесту.

Опублікую лиш два факти за учасників цього дійства:

1) Організатор прес-конференції полковник ЗСУ В’ячеслав Власенко, позивний «Філін». Був вигнаний з батальйону «Донбас» за мародерство. Влітку 2014-го у Лисичанську цей пан погрожуючи зброєю відібрав у мирного мешканця авто Lexus ES300, держ.номер ВВ 3232 ВХ. Фото додається. Через півроку цей автомобіль було зупинено на одному з постів ДАІ у Львівській області, так як він проходив по базі викрадених авто. За кермом був пан Власенко - особистою персоною. Автомобіль відібрали та повернули законному власнику, але карна справа у суд (чомусь?) так і не надійшла, хоча є заява потерпілого, є свідки, врешті-решт є спійманий за кермом ним же вкраденого авто злочинець, а сама ст. 389 ч. 3 передбачає до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна!

2) Ну і ще декілька слів про іншого учасника - Тарас Костанчук, позивний «Бішут». Колишній член «Партії регіонів», помічник народного депутата Юрія Бойко - чи потрібні ще якісь слова?.. Фото додається - зроблено 9 травня 2014 року.

Ну а висновки за цих «правдолюбів», що стали горою на захист інтересів олігархів та корупціонерів - висновки робіть самі.

P.S.: до речі, пан Власенко заявив, що я усе життя працював офіціантом і тепер працюю тим же офіціантом у Семена Семенченко. Шановний товаришу полковнику, якщо я колись у своєму житті працював офіціантом, то не могли би ви або сказати, в якому саме закладі громадського харчування це мало місце, або офіційно визнати, що ви брехло і просто разом з іншими відпрацьовуєте накази Банкової? 
Доводжу до вашого відома, що офіціантом я ніколи не працював, а якби і працював, то не вбачаю у цьому нічого ганебного - це краще, ніж цілувати в дупу головного корупціонера в Україні. Разом із ти повідомляю, що свою особисту справу в бізнесі (офіційну) я почав у віці 20 років - саме тоді я зареєстрував ФОП. Першу власну компанію (юридичну особу) я зареєстрував через декілька років. Ну, це так вам - для загального розуміння)

 

Евгений Шевченко

Поделиться​​ новостью:


- В Бельгии около 30 человек до сих пор получают введенные Гитлером пенсии
- Ученые выяснили, почему пожилые люди чаще болеют гриппом
- В Киеве появятся улицы Окуевой и Дудаева
- Саакашвили: Тимошенко — чистый политик, ее не интересуют деньги и ее ненавидят олигархи
- Выборы-2019. Как проверить себя в списках
- Стал известен новый владелец "вертолетной площадки Януковича"
- Иски со стороны членов партии Ляшко против Супрун приведут в конечном итоге к ее отставке, - эксперт
- Стала известна причина смерти Карла Лагерфельда
- Раскрыты подробности монетизации субсидий
- Умер легендарный модельер Карл Лагерфельд
- Экс-беркутовцы попросили Совет Европы о независимом расследовании – СМИ
- В Киеве обокрали квартиру судьи - СМИ
- Задержан организатор "третьего Майдана" - СБУ
- СБУ и МВД препятствовали расследованию дел Майдана - Горбатюк
- ГПУ расследует четыре дела по убийствам на Майдане
00:54Октябрь, 26 2017 1624

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю