Ігор Луценко: нардеп Дейдей, пірует долі. Із гопника в депутати

Ігор Луценко: нардеп Дейдей, пірует долі. Із гопника в депутати

Ось ви всі смієтесь з народного депутата Дейдейя, називаєте його укурком і гопником, а він, між іншим, тещі квартиру подарував

Ось ви всі смієтесь з народного депутата Дейдейя, називаєте його укурком і гопником, а він, між іншим, тещі квартиру подарував. Не всякий чоловік піде на таку жертву, а Євген Сергійович зміг себе примусити.

Якби б не Революція Гідності, то дрібний бандюк з м.Рені Одеської області, який з обрізом рушниці вчиняв розбійні напади на перехожих заради 150 грн. здобичі (нагадаю, що з вироком Суворовського районного суду від 23 березня 2012 року, яким Дейдей був засуджений за розбій до 5 років позбавлення волі, можна ознайомитись на моєму персональному блозі за посиланням http://wp.me/p7OLON-jK ), так би й залишився б дрібним бандюком. Відсидів би, потім знову потрапив би за ґрати, потім знову відсидів би.

Але торжество ідеалів Майдану й, головне, випадкове знайомство з паном Аваковим, перетворили життя Євгена Сергійовича на суцільне свято: у вересні 2014 року з архіву Суворовського районного суду Одеси зникла кримінальна справа, по якій Дейдей був засуджений, але так і не відбув покарання, з оперативно-довідкової картотеки МВС України зникла інформація про його притягнення до кримінальної відповідальності та вирок суду, а сам він став народним депутатом України.

Про те, наскільки добре почувається гопник під крилом Арсена Борисовича свідчить перелік його автопарку, який я опублікував отут:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1828186170731506&id=100006204226091

Про це ж свідчить і кримінальне провадження №52016000000000429 від 16.11.2016, зареєстроване в НАБУ відносно витівок народного депутата України Євгена Дейдея за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368-2 КК України – «незаконне збагачення». Процитую кілька рядків з матеріалів справи, які доблесні НАБУїни, як завжди, загубили в ресторані «Солом’янська броварня»:

«Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2015 року на ім’я Дейдей Інги Вячеславівни у спільну сумісну власність подружжя Дейдей І.В. та Дейдей Є.С. набуто об’єкт незавершеного будівництва – квартиру в м. Києві площею 156,34 м.кв., вартістю 2,7 млн. грн. Відповідно до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданої Дейдей Є.С., вказаний об’єкт нерухомості набуто від ПАТ «ХК «Київміськбуд». Зазначеному об'єкту нерухомого майна присвоєно адресу: м. Київ, вул. Саперне Поле 12.

26.12.2016 р. право власності на квартиру № 10 пл. 165,3 м.кв. за адресою: м. Київ, вул. Саперне Поле 12 зареєстроване за Харченко Раїсою Миколаївною, РНОКПП 2304517961 на підставі договору дарування квартири № 1807 від 26.12.2016, що виданий приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Сліпченко Антоніною Володимирівною.

Харченко Раїса Миколаївна є матір'ю Дейдей Інги Вячеславівни.

18.01.2017 р. під час допиту Харченка Вячеслава Григоровича, останній підтвердив, що його донькою є Дейдей Інга Вячеславівна, а дружиною – Харченко Раїса Миколаївна. Також Харченко В.Г. підтвердив, що його дружині – Харченко Р.М. належить квартира у м. Києві по вул. Саперне поле, яка отримана нею як подарунок від дочки – Дейдей І.В.»

Щоправда, сам народний депутат Дейдей стверджує, що гроші в сумі 3,5 млн. грн. йому позичив якийсь громадянин Лінчевський Ігор Вячеславович, 22.12.1968 р.н., що проживає у м. Дніпро, ж/м Тополя 2, корп. 1, кв. 16. Але, шановні читачі, подивіться на народного обранця, почитайте вирок суду, яким він був засуджений, і подумайте – Ви б позичили 3,5 млн. грн. людині, яка ще кілька років тому жила з того, що відбирала гаманці та мобільні телефони в перехожих? І з яких доходів, цікаво Дейдей збирається віддавати цей борг?

Тому дуже б хотілось почути від керівництва політичної партії «Народний Фронт», де саме народний депутат Дейдей відразбоїв собі автопарк і на які гроші купив квартиру для тещі? На жаль, в самого Євгена Сергійовича запитати про це не вдається – він переховується від журналістів з того дня, як я опублікував його вирок.

 

 

Igor Lutsenko

Поделиться​​ новостью:


- Как защитится от бана и взлома аккаунта в Facebook
- Газ. Тарифи. МВФ. Головне правило взаємодії з МВФ – якомога скоріше відмовитись від співпраці з МВФ
- ЦІНА НА ГАЗ в нашій країні - ЦЕ ПОДАТОК, за рахунок якого корупційна влада вирішує свої проблеми
- ЧТО ГОТОВИТ НАМ КАБМИН ГРОЙСМАНА НА 2019?
- "Навчив державою керувати" - Винницкому базарному "бальцеровичу" уже "нема чим давати здачу"
- Чего только не придумают пропагандисты Порошенко, что-бы 5-й год оправдать грабёж населения страны
- Порохоботы пытаются вывести своего шефа из под газового удара, "переводя стрелки" на Гройсмана
- Макс Бужанский: Экспертная шваль, это уж совсем мерзкая гниль. Мать родную продадут. Дно народа
- Украина занимает 123-е место в мире из 140 стран по уровню личного богатства граждан, но...
- Стало известно, о каких "русских шпионах" заявит завтра Василий Грицак на брифинге СБУ
10:46Март, 27 2017 1521

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю