Ігор Овчар: Кандидат юридичних наук Порошенко та заслужений юрист Медведчук "красівость" капітуляції забезпечать

Введення так званих "миротворців ООН" - завершальний етап капітуляції правлячої "еліти" нинішньої "держави" Україна перед Московщиною в обмін на гарантії щодо власних капіталів та збереження цією "елітою" влади НА Україні

Введення так званих "миротворців ООН" - завершальний етап капітуляції правлячої "еліти" нинішньої "держави" Україна перед Московщиною в обмін на гарантії щодо власних капіталів та збереження цією "елітою" влади НА Україні.
Окрім того, такий крок завершує підготовку до початку юридичного оформлення такої капітуляції через Верховну Раду. Де олігархія під проводом Порошенка має голоси для такого "волевиявлення". Тому і не хотіла, і не хоче перевиборів. Бо ситуація в Раді могла б змінитись на менш прогнозовану, а, як відомо здавна, "від вівса коні не нишпорять — від добра добра не шукають". Що чітко усвідомлюють і в Кремлі, і на Банковій.
Отже, після введення "миротворців" - стає неминучою амністія вбивцям, вибори без вибору та де-факто федералізація, тобто втрата соборності України. Отже згодом будь-які порушення з боку наших військ чи залишків добробатів режиму такого "миротворення" - матимуть наслідком санкції вже стосовно України, про що правильно і точно написав Alexandr Kochetkov.

Таким чином вчинена ще в 2014 році зрада національних інтересів з боку так званої правлячої "еліти" на чолі з сотоваріщамі енд папутчікамі -- проявляється дедалі чіткіше. 
А цілеспрямовано деморалізоване та розхолоджене українське суспільство досі продовжує жувати приторну пропагандистську жвачку про "переможне АТО", "мирний мир" згідно "мирного плану" та "144 радикальні реформи" у виконанні вірних холуїв олігархії-клептократії.

Отже де-факто від української нації забирають право на державу в обмін на ілюзію миру для "насєлєнія" та гарантії на "нажите" майно для "еліти". Тим свідомим, хто не готовий знову жити під п"ятою Москви в "русском мірє", -- зробили "поблажку" у вигляді безвізу і відкрили ворота для еміграції. Польща та інші країни в передчутті неминучого в рази збільшують квоти для студентів, робітників та мігрантів з України Тіштеся дурники.

Хто ж не мовчить і буквально кричить про все наведене вище?
З огляду на публічний інфопростір - чую і бачу лише голоси української ліберальної демократії та позапартійних активістів громадянського суспільства. І все. І все?
Отже після завершення впровадження зазначеного вище "мирного плану порошенка-путіна" - українське військо не матиме права носити на шевроні Тризуб, а українські націоналісти - червоно-чорне знамено. Не тому, що їм заборонять, а тому, що не матимуть права.

Ще не все втрачено, панове свідомі українці. 
Але ця українська осінь де-факто виглядає останньою незалежною, соборною та самостійною. Де-факто. Бо де-юре все буде "красіво". Кандидат юридичних наук Порошенко та заслужений юрист Медведчук "красівость" забезпечать.

Igor Ovchar


Поделиться​​ новостью:

- Лиза Богуцкая: Пипец. Приплыли. Этот мерзавец собирается нас мариновать еще 5 лет
- Юрій Дерев'янко: Список 64 депутатів, які підписали подання про ініціювання питання про усунення президента Порошенка з поста в порядку імпічменту
- Юлія Тимошенко: Хай буде як в нудній Європі!
- ИТОГИ четырёх лет правления президента, - Гольдарб
- УЕФА запретил убирать рекламу "Газпрома" с НСК Олимпийский - министр типа спорта Украины
19:58Сентябрь, 26 2017 567

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю