Ігор Овчар: Маємо армію совєцького зразка, а не сучасне українське військо

Ігор Овчар: Маємо армію совєцького зразка, а не сучасне українське військо

Наша так звана "еліта" панічно боїться такого самостійного гравця, як українське військо. З достойним офіцерством та гідними воїнами

Пишуть люди, що головною проблемою ЗСУ є розкрадання, злодійство тощо. Не погоджуюсь. 
Бо навіть якби в нашій "армії" не крали (що є великою, але не головною проблемою) - вона все одно залишиться совєцькою армією, а не сучасним українським військом. Отже питання крадіжок тут далеко не первинне. Доведено 1939-41 роками історії Красної, а згодом і Совєтської армії, в якій не крали, але її в той час бив, хто хотів. 
Отже якщо навіть нині у війну (окрім всього решти) досі нема належного престижу професії військового, нема новітніх підходів у формуванні, визначенні цілей та завдань самої "армії", коли є відверта брехня навіть про саму війну (нібито є якесь "АТО"), коли ніяк не ведеться (бо відсутня) цілісна державна політика (в контексті), яка б охоплювала/об"єднувала/мотивувала і рядового бійця, і офіцера, і генералітет/командування, і суспільство загалом - то очікувати ПОДВИГУ ЗАХИСТУ, ОБОРОНИ чи ПЕРЕМОГИ від заробітчан (пішов у військо на роботу) чи приреченців (забрали, або нема більше де себе проявити), найманців та далеко не найбільшої поміж всіх решти кількості справжніх воїнів - НАЇВНО та ГЛУПО.
Наша так звана "еліта" панічно боїться такого самостійного гравця, як українське військо. З достойним офіцерством та гідними воїнами. Бо в пам"яті національній ще живе і січове козацтво, і махновська чи бандерівська організована партизанка. Справжній офіцер фальшувати вибори не буде, злочинних наказів виконувати не буде, за свій народ готовий скласти голову навіть в нерівному бою, проти волі власного народу не піде НІКОЛИ. Чи потрібне таке українське військо нинішній еліті, панове? Так отож.
Це я так, дуже поверхнево та загально. Але військо - не фабрика чи завод, там фабричні підходи - до сраки. Бо вони - згубні для війська. Як і згубні для війська ті, хто не хоче служити. Не вмотивований до служби вояка - більша допомога ворогові, ніж вояка технічно непідготовлений, чи голий-босий. Доведено російсько-українською війною. І не лише нинішньою.

 

Ігор Овчар

Поделиться​​ новостью:


- Суд обязан провайдера "Ланет" вернуть телеканал NewsOne зрителям кабельного ТВ. Документ
- Погляд з Польщі на шоколадну цеПеремогу! Ви пишаєтесь... Чим??? Бачете позитив... Який???
- Рошен пора начать выпуск конфет «вечерний Томос», «тузик Нарик» и торта «киевский православный»
- Телеканал Ахметова запускает в поддержку Порошенко проект «Рождественские встречи с Президентом»
- Путин хочет сделать то, чего не смог сделать ни Гитлер, ни Сталин — эксперт
- Михаил Чаплыга: Сага о выборах, Ротшильдах, бабле, торговле страной, земле, зализныце и Порошенке...
- После провала позорного томос-тура в Луцке Порошенко начал репрессии против волынян
- ФУ... :((( ТВОЕ лицо, когда ты АТОшник пролезший на этом в депутаты, ходишь с медалями и ради 30 монет готов стать КЛОУНОМ для поливания ЮВТ помоями
- ВЫБОРЫ-2019 Полупроцентные фрики... Чемпионат по помойному искусству и не более того...
- Епифаний официально назвал дату своей интронизации
- "Отойди от меня, нечисть!": Парубий выгонял Новинского из президиума
- Водительские права в Украине предложили выдавать без прохождения курсов
- Цезарепапизм Порошенко - это диагноз)
- Опубликован алгоритм перехода церковных общин
- Строительство платных дорог в Украине отсрочили на год
21:56Февраль, 02 2018 917

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю