Ігор Овчар: Маємо армію совєцького зразка, а не сучасне українське військо

Ігор Овчар: Маємо армію совєцького зразка, а не сучасне українське військо

Наша так звана "еліта" панічно боїться такого самостійного гравця, як українське військо. З достойним офіцерством та гідними воїнами

Пишуть люди, що головною проблемою ЗСУ є розкрадання, злодійство тощо. Не погоджуюсь. 
Бо навіть якби в нашій "армії" не крали (що є великою, але не головною проблемою) - вона все одно залишиться совєцькою армією, а не сучасним українським військом. Отже питання крадіжок тут далеко не первинне. Доведено 1939-41 роками історії Красної, а згодом і Совєтської армії, в якій не крали, але її в той час бив, хто хотів. 
Отже якщо навіть нині у війну (окрім всього решти) досі нема належного престижу професії військового, нема новітніх підходів у формуванні, визначенні цілей та завдань самої "армії", коли є відверта брехня навіть про саму війну (нібито є якесь "АТО"), коли ніяк не ведеться (бо відсутня) цілісна державна політика (в контексті), яка б охоплювала/об"єднувала/мотивувала і рядового бійця, і офіцера, і генералітет/командування, і суспільство загалом - то очікувати ПОДВИГУ ЗАХИСТУ, ОБОРОНИ чи ПЕРЕМОГИ від заробітчан (пішов у військо на роботу) чи приреченців (забрали, або нема більше де себе проявити), найманців та далеко не найбільшої поміж всіх решти кількості справжніх воїнів - НАЇВНО та ГЛУПО.
Наша так звана "еліта" панічно боїться такого самостійного гравця, як українське військо. З достойним офіцерством та гідними воїнами. Бо в пам"яті національній ще живе і січове козацтво, і махновська чи бандерівська організована партизанка. Справжній офіцер фальшувати вибори не буде, злочинних наказів виконувати не буде, за свій народ готовий скласти голову навіть в нерівному бою, проти волі власного народу не піде НІКОЛИ. Чи потрібне таке українське військо нинішній еліті, панове? Так отож.
Це я так, дуже поверхнево та загально. Але військо - не фабрика чи завод, там фабричні підходи - до сраки. Бо вони - згубні для війська. Як і згубні для війська ті, хто не хоче служити. Не вмотивований до служби вояка - більша допомога ворогові, ніж вояка технічно непідготовлений, чи голий-босий. Доведено російсько-українською війною. І не лише нинішньою.

 

Ігор Овчар

Поделиться​​ новостью:


- Чи переростуть соціальні протести у політичний бунт?
- Украину будет трясти! Завтра начинается бессрочная акция гражданского неповиновения по всей стране
- Мэр Киева Кличко выдал новый феерический перл: Вспоминать его будут еще долго. ВИДЕО
- Александр Кочетков: ЧЕМ ЗАНЯТ ПРЕЗИДЕНТ?
- Экс-депутат Верховной Рады от коммунистической партии - стал спикером т.н. "парламента ДНР"
- Националисты назвали кандидата в президенты
- Александр Кочетков: ОБ ЭЛЕКТОРАЛЬНЫХ РЕЙТИНГАХ С ПОЗИЦИИ ПОЛИТТЕХНОЛОГА (ликбез)
- Юлія Тимошенко: як Порошенко з $75 "підняв" $305 за газ? Коли ви вже накрадетесь і де совість? ВІДЕО
- Андрей Капустин: Пора решиться на отважный шаг, и наконец, создать Министерство коррупции Украины
- Импотентствующие власти сверху донизу)... А почему?
21:56Февраль, 02 2018 868

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю