Хунвейбіни по-українські. Хто ті покидьки, що вбиватимуть власний народ

Хунвейбіни по-українські. Хто ті покидьки, що вбиватимуть власний народ

Всі ці виродки, що позначаються, як "тітушки" - давно вже не "тітушки"

Всі ці виродки, що в народі позначаються, як "тітушки" - давно вже не "тітушки". Бо сам Тітушко, за чиїм прізвищем позначили явище, - був просто недовиховано-обманутим, але все-таки - не закінченим покидьком. 
Однак нинішні "загони підтримки влади" - увібрали в себе наявне в суспільстві людське сміття з числа розумово обмежених та безсовісних. Це і безпринципні "силовики" та "армійці" (нинішні та колишні), це і невдахи-спортсмени та напівурки, що до того промишляли рекетом, а згодом - рейдерством тощо. 
Отже нинішні "загони" - вже не тітушки. Нинішні "загони підтримки порядку" - легко і без жодного зволікання будуть вбивати будь-кого за будь-що, якщо буде наказ хазяїна, який їм замінює декалог. Та ще й при гарантії безнаказаності від влади.

З"явились перші такі загони ще в часи другого Майдану. Саме вони отримували зброю від стройової мусорні та СБУ за "наказом згори", саме вони викрадали, катували, вбивали громадських активістів на київських вулицях і не тільки. 
Отже це новітнє явище набагато небезпечніше, ніж класична "тітушня" з числа членів спортклубів та гопоти, що нашвидкоруч зібрані та нічим, окрім бабла на дозу чи на бухло - не вмотивовані.

Нинішні "загони" мають ідеологічне підгрунтя. Вони - "за порядок". "Порядком" вони вважають збереження нинішнього режиму при владі. За будь-яку ціну. Насправді це "штурмові загони" від українських фашистів 21 століття. Українських - не за етнічним походженням хазяїв цих загонів, а за місцем ведення цими хазяями свого "бізнесу". Ці "загони" та їх "хазяї" повинні бути зупиненими громадянським суспільством саме зараз. Бо "завтра" буде пізно.

Я бачу, що небезпеку описаного мною явища добре розуміють Sviatoslav StetsenkoАнатолий ВиногродскийМикола КоханівськийАндрій Стемпіцький. Вони вже організовують та навчають громадян чинити організований збройний опір окупантам та узурпаторам.

Але лише цього - мало. Робіть висновки, панове українці, бо Гаранта Конституції в Україні нема.

Igor Ovchar


Поделиться​​ новостью:

- Кто лучший Президент Украины? Результат шокировал!
- Верим Гросманам дальше! Энергонезависимость наше всё! В Украине не растет, а падает добыча газа...
- СВАДЕБНЫЙ ТАНЕЦ НА КОСТЯХ УКРАИНЫ
- «Иди нах@й тварь!» — Вот как народные свиньи с депутатскими значками общаются с людьми (ВИДЕО)
- Мы с Пашиняном мыслим синхронно - Саакашвили
- Сергій Дацюк: КОЛИ НАРОД СТАЄ РОЗУМНИМ
- Предатель Муженко открыто оскорбил добровольцев
- Дмитрий Спивак: ГАЛЛЮЦИНАЦИИ... ЗИЦ-МИНИСТРА
- Анатолий Виногродский: История гибридной войны, написанная в холуятнике, тоже получается гибридной
- Централизованная "перемога"
12:27Сентябрь, 03 2017 2420

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю