Хунвейбіни по-українські. Хто ті покидьки, що вбиватимуть власний народ

Хунвейбіни по-українські. Хто ті покидьки, що вбиватимуть власний народ

Всі ці виродки, що позначаються, як "тітушки" - давно вже не "тітушки"

Всі ці виродки, що в народі позначаються, як "тітушки" - давно вже не "тітушки". Бо сам Тітушко, за чиїм прізвищем позначили явище, - був просто недовиховано-обманутим, але все-таки - не закінченим покидьком. 
Однак нинішні "загони підтримки влади" - увібрали в себе наявне в суспільстві людське сміття з числа розумово обмежених та безсовісних. Це і безпринципні "силовики" та "армійці" (нинішні та колишні), це і невдахи-спортсмени та напівурки, що до того промишляли рекетом, а згодом - рейдерством тощо. 
Отже нинішні "загони" - вже не тітушки. Нинішні "загони підтримки порядку" - легко і без жодного зволікання будуть вбивати будь-кого за будь-що, якщо буде наказ хазяїна, який їм замінює декалог. Та ще й при гарантії безнаказаності від влади.

З"явились перші такі загони ще в часи другого Майдану. Саме вони отримували зброю від стройової мусорні та СБУ за "наказом згори", саме вони викрадали, катували, вбивали громадських активістів на київських вулицях і не тільки. 
Отже це новітнє явище набагато небезпечніше, ніж класична "тітушня" з числа членів спортклубів та гопоти, що нашвидкоруч зібрані та нічим, окрім бабла на дозу чи на бухло - не вмотивовані.

Нинішні "загони" мають ідеологічне підгрунтя. Вони - "за порядок". "Порядком" вони вважають збереження нинішнього режиму при владі. За будь-яку ціну. Насправді це "штурмові загони" від українських фашистів 21 століття. Українських - не за етнічним походженням хазяїв цих загонів, а за місцем ведення цими хазяями свого "бізнесу". Ці "загони" та їх "хазяї" повинні бути зупиненими громадянським суспільством саме зараз. Бо "завтра" буде пізно.

Я бачу, що небезпеку описаного мною явища добре розуміють Sviatoslav StetsenkoАнатолий ВиногродскийМикола КоханівськийАндрій Стемпіцький. Вони вже організовують та навчають громадян чинити організований збройний опір окупантам та узурпаторам.

Але лише цього - мало. Робіть висновки, панове українці, бо Гаранта Конституції в Україні нема.

Igor Ovchar

Поделиться​​ новостью:


- Счастливым быть гораздо проще, чем кажется
- СРОЧНО ! РПЦ полностью разорвала связи с Константинополем. Текст заявления Синода РПЦ
- Декоммунизируем теплоснабжение и будет нам щастя!
- Взбесившийся холуятник Порошенко
- Израиль не выдаст-ФБР не съест. Коломойский после запроса из ФБР переехал жить из Женевы в Израиль
- Лукашенко высказался по томосу для Украины
- Мы живем в этом бляд@ском, ущербном цирке, где над народом просто издеваются! И это не розыгрыш!
- В Украине у человека остается лишь один способ отстоять свое Право - ОТВОЕВАТЬ ЕГО !!!
- Как день прошел? Что Ватутин? Бастилию взяли? У нас, хоть митинги с требованиями были - Богуцкая
- Александр Кочетков: МИФЫ АВТОКЕФАЛИИ. Нет, томос — это не гарантия победы ПОПа на выборах
12:27Сентябрь, 03 2017 2505

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю