Ігор Овчар: Причина нинішнього стану або у нікчемній владі, або у нікчемному народові?

Ігор Овчар: Причина нинішнього стану або у нікчемній владі, або у нікчемному народові?

Петро Мальдівский в Давосі вже традиційно вчергове насцяв нації в очі

Якщо геніальний реформатор, економіст, дипломат, полководець, переможець перебільшеної корупції та президент-узурпатор повноважень за умови підтримки найрозвинутіших країн світу за понад три роки часу не здатен в сорокамільйонній країні сформувати військо, що здатне викинути кілька десятків тисяч окупантів-колаборантів за порєбрік хоча б у Донбасі, то щось тут не те з його геніальністю в економіці, дипломатії, боротьбі з корупцією тощо. Якась та геніальність липова, надумана, брехлива, нє?
Отже або сучий потрох нагло бреше в очі світові та українцям про президентські успіхи на посаді, або українці справді в своїй масі - боягузливі, нікчемні паскудні, кінчені люди, що не люблять ні себе, ні своїх близьких, ні свій народ, ні свою Україну в цілому. Тому і військо з таких українців -нікчемне. 
Інші пояснення нинішніх реалій в Україні та зовні - алогічні, надумані, отже їх з точки зору раціонального пошуку справжніх причин нинішнього стану - не існує.
Отже причина нинішнього стану або у нікчемній владі, або у нікчемному народові.
Другий варіант я одразу відкидаю, бо нація ще в 2014 році вповні продемонструвала, що навіть при розвалі державного управління та відсутності боєздатного війська з гідним командуванням - українці здатні власним коштом та власними силами, завдяки самоорганізації активної частини нації та особистій мужності справжніх національних Героїв - дати ворогові достойний бій, вчинити активний та дієвий спротив. Та такий, що миттю зруйнував заплановано-погоджений рашистський бліцкриг по всій "новомалонедороссии".
Необхідно підкреслити, що все перелічене вище актив української нації зробив без доступу до своїх же коштів держбюджету, своїх же національний матресурсів та при спротиві чи саботажі держуправління, чиновництва, командування силових структур тощо.
Отже Петро Мальдівский в Давосі вже традиційно вчергове насцяв нації в очі, а ми всі на його думку повинні вдячно втертися і мовчки чекати невідомо чого. Але з уже заздалегідь відомим нікчемним результатом.#АТОпутіннападе

 

Ігор Овчар.

Поделиться​​ новостью:


- Сергій Дацюк: КАНДИДАТИ
- Порошенко - как стать... изгоем
- Провокации власти не помогут ей скрыть коррупцию и фальсификации — заявление «Батькивщины»
- Антиамериканские маневры Порошенко — эксперт
- «Не надо давить русский язык» — Зеленский
- Перед неминуемым концом, Юрий Витальевич решил Трампу подлизать. А вдруг спасет, если что?
- Порошенко переплюнул всех. Тьфу!
- Почему Луценко не удастся сбить американского посла
- Политическая Камасутра "незалежних"
- Очень скоро начнется большой драп, готовимся ловить упырей — Семен Семенченко
- Почему практически невозможно потопить современный авианосец
- Сексологи назвали пять причин, по которым изменяют женщины
- Турчинов заявил, что поддерживает Порошенко на выборах президента
- Доктор Комаровский рассказал, к чему может привести чтение на ночь
- Приметы и суеверия: что нельзя делать на свадьбе
19:56Январь, 28 2018 814

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю