Ігор Овчар: В цій "правовій державі" ваше життя, українці, не вартує нічого, ви не захищене ніким і нічим

Ігор Овчар: В цій "правовій державі" ваше життя, українці, не вартує нічого, ви не захищене ніким і нічим

Cаме ви вимушені утримувати всю цю озброєну наволоч. Яка завтра вас поб"є чи вб"є, бо так їм накажуть Хазяї по-новому

Як і в часи Хама Януковича, "прикривав" вчорашнє криваве "затримання свідків"!!! адміністративного!!! правопорушення біля ВР спецпідрозділ убивць з закритими обличчями, без будь-яких індивідуальних номерів чи знаків, але озброєних бойовою автоматичною зброєю. Щоб свавілля та побиття було захищеним збройно, щоб "свідок адміністративного правопорушення" стояв на колінах і навіть не намагався чинити опір свавіллю. Бо інакше - смерть "свідку" та нагорода від "держави" псові, що такого непокірного "свідка" вб"є за "непокору".
В цій "правовій державі" ваше життя, українці, не вартує нічого, ви не захищене ніким і нічим. Ви приречені антиукраїнською системою влади платити податки не на загальноукраїнські потреби, а лиш тому, що саме ви вимушені утримувати всю цю озброєну наволоч. Яка завтра вас поб"є чи вб"є, бо так їм накажуть Хазяї по-новому. Саме тому вчорашні скажені пси, що розстрілювали людей на Майдані - не покарані Хазяями по-новому. Щоб пси не боялися вбивати українців знову і знову. 
Отже Конституція України, загальновизнані цивілізованим світом права людини та основоположні свободи в побудованій кучмами-януковичами-порошенками "наукраінє-малороссии-рошенії" - це на практиці лише облуда, обман, нікчемні папірці та порожні слова. 
Адже є беззаперечним фактом, що ніхто з останніх двох узурпаторів влади в державі Україна не дотримується Конституції. 
Всі ці українські гниди - і вчорашні, і вчорашні по-новому - сповідують практику подвійних стандартів часів диктатора Франсіско Франко. 
Тобто коли побиття протестувальників псами вчорашніми (януковича-захарченка) оцінюється, як ЗЛО, а побиття почасти ТИХ ЖЕ САМИХ людей почасти тими ж псами, але нібито "переатестованих по-новому" - оцінюється узурпаторами по-новому, як "ДОБРО". 
А медіагниди та піархолуї узурпаторів будь-яке порушення прав людини та основоположних свобод в Україні коментують, як НЕ приниження людської гідності, як НЕ порушення прав людини та основоположних свобод, а як "звичну для світу практику". Для якого світу, покидьки? Русского? 
Владімір Ху#ло та вся його свита включно з колаборантами Донбасу та Криму просто у захваті від правильних на думку "русского мира" дій режиму Порошенка, а кремлівська медіабл@дота вперше за роки війни цитує-коментує українських "колег по цеху" без іронії та купюр. Браво, панове по-новому, браво...

Igor Ovchar

Поделиться​​ новостью:


- ЕВОЛЮЦІЯ НЕМОЖЛИВА РЕВОЛЮЦІЯ
- Керівником виборчого штабу Порошенка де-факто стає Медведчук, – політтехнолог Олександр Кочетков
- Новая идея порохоботского холуятника: «Сохраняешь коррупцию — спасаешь Украину». В д@рку уже пора?
- Голосование на выборах в Украине нужно сделать платным — эксперт
- Порошенко массово расставляет люстрированных и прочих негодяев на руководящие посты. ВИДЕО
- Евгений Середа: я не завидую той власти которая решит вывести эту страну в белую...
- Гениальный финансист министр-замполит Рева возбудился на ЕВРО и призвал обложить налогом деньги заробитчан, пересылаемые ими в Украину
- Гладко было на бумаге... да забылы про овраги ) СМИ сообщают о переносе объединительного Собора по Томосу на декабрь. У Филарета в этом сомневаются
- Радикальная гопота перешла в ту же категорию, что и те, чьим маршам они пытаются помешать! ВИДЕО
- Кто и где заплатит на 72% больше: в Украине взлетят до небес тарифы на отопление
23:19Март, 04 2018 1909

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю