Католицька церква запровадила нові правила визнання чудеc

Католицька церква запровадила нові правила визнання чудеc

Католицька церква оголосила про зміну процедури визнання подій чудесами+

Католицька церква оголосила про зміну процедури визнання подій чудесами. Новими нормами будуть керуватися члени спеціальної медичної комісії, яка постановляє, чи була певна подія дивом чи ні. Про це повідомляє BBC.

Чудо за правилами Ватикану необхідні для беатифікації (визнання людини блаженною). Кожна людина, визнана Ватиканом блаженною, повинна здійснити хоча б одне чудо. Чудесами події визнає орган під назвою конгрегація у справах святих. Поправки до правил беатифікації оприлюднені в п'ятницю в документі, затвердженому головою конгрегації - кардиналом Анджело Амато.

Крім формальних та лінгвістичних поправок до старого тексту статуту, новий документ вводить ще кілька правил.

По-перше, щоб поставити на порядок денний комісії питання про божественну участь у певній події, відтепер потрібні голоси двох третин членів конгрегації. Раніше ця планка була нижчою.

По-друге, один раз відкинута конгрегацією, подія може аналізуватися повторно тільки тричі, для кожної переекзаменації вимагається кворум з дев'яти членів конгрегації.

Ще одне правило стосується компенсації вченим експертам, які в рамках рішення щодо кожної події повинні постановити, що вона не може бути пояснена сучасною наукою. Тепер компенсацію цим експертам можна виплачувати виключно банківськими трансферами.


Поделиться​​ новостью:

- Лиза Богуцкая: Ника Гварамия и Олега Сандро Панфилова внесли в ОПГ "Миротворец"... идиоты
- Корчак и Гонтарева. НАПК не хочет обнародовать результаты проверки декларации Гонтаревой
- Количество бедных в Украине уже более 22 млн.чел.
- О РЕИНТЕГРАЦИИ ЧЕСТИ, СОВЕСТИ И ДОСТОИНСТВА
- Сергій Дацюк: ЧОГО МИ БОЇМОСЯ?
Сентябрь, 25 2016 427

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю