КИЇВ НЕ ТОРГУЄ: Київрада рекомендувала розірвати будь-які ТОРГОВІ ЗВ’ЯЗКИ з Росією

КИЇВ НЕ ТОРГУЄ: Київрада рекомендувала розірвати будь-які ТОРГОВІ ЗВ’ЯЗКИ з Росією

16 березня 2017 року Київрада рекомендувала суб’єктам господарювання розірвати будь-які торгові зв’язки з державою-окупантом Росією

16 березня 2017 року Київрада заборонила суб’єктам господарювання будь-які торгові зв’язки з державою-окупантом Росією. Під час ухвалення цього рішення, ініційованого керівником фракції ВО «Свобода» Юрієм Сиротюком, ветерани московсько-української війни заблокували всі виходи із зали та змусили депутатів інших фракцій проголосувати за це рішення. Про це повідомляє прес-служба фракції ВО «Свобода» у Київській міській раді.

«Проект рішення до відновлення територіальної цілісності та суверенітету України над всією її територією рекомендує всім підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території міста Києва, повністю припинити будь-яку господарську діяльність і господарські відносини з юридичними особами Російської Федерації та з будь-якими юридичними особами, які перебувають під прямим чи опосередкованим контролем фізичних чи юридичних осіб РФ, що прямо чи опосередковано здійснюють господарську діяльність у Києві», – йдеться у повідомленні.

Також документ рекомендує підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території Києва, у місячний термін після ухвалення цього рішення закрити всі рахунки, припинити угоди та контракти з банківськими установами, фінансовими, страховими і лізинговими компаніями, що прямо чи опосередковано пов’язані з підприємствами і особами РФ.

«Це рішення є сигналом як владі, так і суб’єктам господарювання. Ми нарешті повинні припинити цю ганьбу, коли на крові українських військових хтось заробляє гроші!», – прокоментував це рішення голова фракції ВО «Свобода» у Київраді Юрій Сиротюк.

Source

 

Поделиться​​ новостью:


- Александр Кочетков: СБРАСЫВАЯ МАСКИ. ОТОПЛЕНИЕ - Чем раньше, тем им выгоднее! КОМУ?
- Как главарь ДНР служил в Нацгвардии Украины(ФОТО)
- Почему почти половина украинцев хорошо относится к России? — Би-би-си
- ВТОРОЙ АНТИУКРАИНСКИЙ ФРОНТ
- В Киеве 80 процентов призывников уклоняются от призыва в "самую сильную армию в Европе"
- В ноябре в Укриане ожидается эпидемия гриппа. В страну придет новый вирус А/Сингапур , опасный для пожилых и людей со слабым иммунитетом
- Это преступление никому не сойдет с рук! — заявление Тимошенко о повышении цены на газ. (ВИДЕО)
- Я не представляю как вообще можно жить в Украине
- Гройсман - агент Кремля?
- ТОРНАДО СИЛА І СИЛА ЇХ В ПРАВДІ! НЕ МОВЧІТЬ!
16:52Март, 16 2017 1141

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю