КИЇВ НЕ ТОРГУЄ: Київрада рекомендувала розірвати будь-які ТОРГОВІ ЗВ’ЯЗКИ з Росією

КИЇВ НЕ ТОРГУЄ: Київрада рекомендувала розірвати будь-які ТОРГОВІ ЗВ’ЯЗКИ з Росією

16 березня 2017 року Київрада рекомендувала суб’єктам господарювання розірвати будь-які торгові зв’язки з державою-окупантом Росією

16 березня 2017 року Київрада заборонила суб’єктам господарювання будь-які торгові зв’язки з державою-окупантом Росією. Під час ухвалення цього рішення, ініційованого керівником фракції ВО «Свобода» Юрієм Сиротюком, ветерани московсько-української війни заблокували всі виходи із зали та змусили депутатів інших фракцій проголосувати за це рішення. Про це повідомляє прес-служба фракції ВО «Свобода» у Київській міській раді.

«Проект рішення до відновлення територіальної цілісності та суверенітету України над всією її територією рекомендує всім підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території міста Києва, повністю припинити будь-яку господарську діяльність і господарські відносини з юридичними особами Російської Федерації та з будь-якими юридичними особами, які перебувають під прямим чи опосередкованим контролем фізичних чи юридичних осіб РФ, що прямо чи опосередковано здійснюють господарську діяльність у Києві», – йдеться у повідомленні.

Також документ рекомендує підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території Києва, у місячний термін після ухвалення цього рішення закрити всі рахунки, припинити угоди та контракти з банківськими установами, фінансовими, страховими і лізинговими компаніями, що прямо чи опосередковано пов’язані з підприємствами і особами РФ.

«Це рішення є сигналом як владі, так і суб’єктам господарювання. Ми нарешті повинні припинити цю ганьбу, коли на крові українських військових хтось заробляє гроші!», – прокоментував це рішення голова фракції ВО «Свобода» у Київраді Юрій Сиротюк.

Source

 


Поделиться​​ новостью:

- КАЖЕТСЯ, У НЕГО (Цукерберга) ПРОБЛЕМЫ?
- Порошенко не дозволить чіпати Кучму – експерт про розслідування вбивства Чорновола
- Глеб Простаков: Запрос на какого-то другого кандидата в президенты Украины в обществе просто огромен
- Определить антиукраинскую деятельность легко...
- Жить по-новому: от мести до идиотизма власти
16:52Март, 16 2017 1027

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю