Київський патріархат порівняв «хресну ходу» з антимайданом

Київський патріархат порівняв «хресну ходу» з антимайданом

Ходу УПЦ МП спонсорують ті ж політики, які стояли за антимайданом, стверджує спікер Київського патріархату.

Спікер Київського патріархату владика Євстратій (Зоря) заявив, що спонсорують "хресну ходу" УПЦ МП на Київ політики, які стояли за антимайданом. 
 
"Спонсорують цю ходу (і організаційно, і в медіа) - ті самі політики, які стояли за антимайданом. Разом вони хочуть довести, що саме Московський Патріархат - це і є Україна, що тут – простір "русского мира", - написав він.
 
Євстратій запрошує віруючих, які стурбовані "хресною ходою", прихильників російського православ'я, долучитися до зборів української громади на Хресну ходу 28 липня від Володимирського Собору до пам'ятника св. Володимиру.
 
"Хочу підкреслити - заплановані заходи МП і наш не перетинаються ні в часі, ні в просторі: хресна хода МП планується 27 (!) Липня від Володимирської гірки в Лавру, наша - 28 (!) Липня від Володимирського собору до Володимирської гірки", - уточнив речник Київського патріархату.
 
"Хресна хода" стартувала на сході України зі Свято-Успенської Святогірської лаври 3 липня. 9 липня розпочалася хода з Почаївської Лаври. В цілому обидві "хресні ходи" йтимуть три тижні і зустрінуться в Києві, повідомляє "Корреспондент". 


Поделиться​​ новостью:

- Саакашвілі: «Я - військовополонений»
- Диалог у телевизора: царь кондитер I-й и прокуратор
- Порошенко – первый украинский президент, который не смог взять под контроль все правоохранительные органы.
- Влада провокує соціальну напругу в суспільстві методами підвищення зарплат, – експерт
- Луценко о Майдане: Введем военное положение, пускай пока гавкают
Июль, 11 2016 318

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю