Loading...
► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ" Святослав Стеценко: Важкі істини - наші правителі діють на боці нашого ворога. Це об'єктивно

Кияни масово озброюються мисливськими рушницями

Кількість нелегальної зброї у жителів столиці є рекордною.

 
Кількість зброї на руках у киян б'є всі рекорди: найбільше в столиці фіксують нарізні та мисливські рушниці. Більшість цієї зброї неперереєстрована, а відтак - нелегальна.
 
За словами глави Національної поліції Києва Андрія Крищенка, понад 11 тис. киян використовують нелегальну зброю через те, що халатно ставляться до оформлення на неї відповідних дозволів. Відтак, кількість злочинів, із використанням такої зброї значно зросла, інформує Znaj.ua.
 
"У нас гладкоцівкової зброї зареєстровано близько 100 тисяч. З одного боку, 11 тисяч від цієї кількості – наче й небагато. З іншого - це ж одинадцять тисяч. А як кожна рушниця вистрелить, то не дай Боже", - повідомив Крищенко.
 
Крищенко також розповів, що у більшісті злочинів, які здійснюються з використанням зброї, домінують не лише пістолети та автомати.
 
"У нас у кілька разів зросла кількість злочинів, що були скоєні з використанням зброї. Це розбої, вбивства… Але, треба визнати, не завжди використовується зброя бойова - автомати, пістолети. Багато випадків використання зброї з гумовими кулями, обрізів тощо", - заявив глава Національної поліції Києва.


Поделиться​​ новостью:

- Порошенко копирует Путина, когда топит своего конкурента, но ему не светит выиграть выборы снова — грузинский волонтер
- Roshen наврал насчет реконструкции Театра на Подоле. Порошенко, конечно, ни при чем. Видео
- Европа и США объединились против неадекватных действий невменяемого киевского режима
- ВАЖНО! Началась бойня в АТО: есть потери
- Дурных нэма?! Порошенко надеется, что ЕС даст денег
Июль, 02 2016 392

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю