Коли люди дізнаються скільки вони заробили на цій торгівлі то межі людського гніву до них не буде

Коли люди дізнаються скільки вони заробили на цій торгівлі то межі людського гніву до них не буде

Вони бояться блокади не через можливі втрачені прибутки сьогодні чи завтра, вони знають, що коли люди дізнаються скільки вони заробили на цій торгівлі вчора то межі людського гніву до них не буде

Вони бояться блокади не через можливі втрачені прибутки сьогодні чи завтра, вони знають, що коли люди дізнаються скільки вони заробили на цій торгівлі вчора то межі людського гніву до них не буде.

Тарас Пастух

Правильні запитання. Проблема в тім, що жоден міністр чи їх заступники не дадуть відповіді на них. Вони бояться блокади не через можливі втрачені прибутки сьогодні чи завтра, вони знають, що коли люди дізнаються скільки вони заробили на цій торгівлі вчора то межі людського гніву до них не буде.

Ольга Лень

Так натхненно міністри та їх заступники розказують, як важливо щось продати на окуповані території, отримати звідти стратегічно необхідну сировину… Але не бачу пояснення, що робитимуть, якщо раптом одномоментно окупант вирішить припинити всі поставки сировини щоб спровокувати у нас гуманітарні проблеми? Що тоді робитимуть? Чим будуть розплачуватися за поновлення постачання? І чому нікого з урядовців не бентежать загрози для національної безпеки від постачання критичних для економіки товарів з ОРДЛО, що вони так гаряче відстоюють продовження цієї торгівлі, збереження цієї залежності і за три роки майже нічого не зробили для заміщення цієї стровини іншою?

І також не проясненим залишилося питання — за ці поставки з ОРДЛО на яку суму електроенергії та води Україна вже надала в ОРДЛО? Скільки з цього оплатили, а що фінансувалося з держбюджету та бюджетів областей? Попаснянський водоканал вліз в борги перед енергетиками саме через безкоштовні поставки до ОРДЛО. Міжнародні донори погасили тільки борг водоканалу перед енергетиками, але ж так і не ясно, чи за самі поставки була оплата чи ні? Тепер діє схема фінансування постачання води для ОРДЛО через якусь прокладку. Але хто насправді платити за цю воду і скільки саме? Суцільні загадки.

Чесних відповідей на ці питання як не було так і немає.


Поделиться​​ новостью:

- Кто поддержит Порошенко на выборах? Да никто!
- Нардеп Александр Онищенко рассказал, кто оплатил бигборды "Беги кролик беги" против Яценюка
- Михаил Подоляк: досрочная... петля?)
- Дмитро Гнап: Жванія відповідав, увага: за продаж місць в списку БПП. По чім? Кому? Скільки? (ВІДЕО)
- Операция "Труба". Как НФ "купил" победу на выборах
22:10Февраль, 12 2017 1871

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю