Комбат звернувся до Порошенка: Лафа закінчується, пан президент. Блокада триває, українці масово прозрівають

Комбат звернувся до Порошенка: Лафа закінчується, пан президент. Блокада триває, українці масово прозрівають

Семен Семенченко: Доброго ранку, Петро Олексійович

За минулу добу вашими торговими партнерами Захарченко і Плотніцьким було зроблено 83 обстрілу. Один український військовий загинув, ще двоє отримали поранення. Але ж це не привід припиняти взаємовигідну торгівлю? Хіба можуть перешкодити цивілізованому бізнесу такі дрібниці як смерть українців від рук ваших торгових партнерів?

Петро Олексійович, Ви називаєте боротьбу Ветеранів війни за Незалежність (тих кого ще не встигли вбити ваші торгові партнери) енергетичною блокадою України. У мене для вас погані новини, Петро Олексійович. Державний Енергоатом б'є всі рекорди з виробництва електроенергії.

Вона, якщо Ви пам'ятаєте, в три рази дешевше ніж та, що виробляється на ТЕЦ і ТЕС з допомогою спалювання вугілля або газу. За дивним збігом обставин, пане президенте 80% постачання вугілля контролюється компанією ДТЕК вашого партнера по бізнесу Рената Ахметова.

Є ще більш погані новини, пане президенте. Якщо в ціні електроенергії зростає частка АЕС, а частка вашого партнера по бізнесу Ахметова падає, то можна перерахувати тарифи у бік зменшення. Це приблизно 15 мільярдів гривень в рік, Петро Олексійович.

Економія для підприємств і громадян України, підвищення конкуренції, стимул для економічного зростання. І втрата доходів ваших торгових партнерів. Адже ви добре влаштувалися: голова НКРЕ, структури яка визначає ціни і тарифи в енергетиці - ваш колишній підлеглий з компанії "Рошен", ті, хто визначають скільки енергії закуповувати і у кого, теж близькі люди. Тут без всякого "Роттердам плюс" можна вічно бути в шоколаді. А вся інша країна за це заплатить.

Лафа закінчується, пан президент. Блокада триває, Українці масово прозрівають. А значить бізнес на крові під гаслом "не качайте човен а то путін нападе" стає все менш прибутковим.

До завтра, Петро Олексійович. Сподіваюся, що за цю добу шановним бізнесменам зареєстрованим в Україні вдасться вбити менше Українців. У всякому випадку за Блокади коштів у них на це залишається все менше. Адже це тільки початок, Петро Олексійович. Початок кінця.


Поделиться​​ новостью:

- Юрий Касьянов: Исход в Армении решила армия
- КОЛЯХОРОШИЙПАРЕНЬ. Партія "Рух нових сил" Саакашвілі закликає на мітинг за відставку Порошенка
- Дмитрий Спивак: ОНА - ФЕЕРИЧЕСКАЯ... А ее советы бесценны и мудры. "Откровения от Ульяны"
- Серж Саргсян подал в отставку с поста премьер-министра Армении. Заявление
- Порошенко подталкивают к отказу от второго срока. Основной удар против него придется на осень
17:36Февраль, 24 2017 2448

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю