Кому дістанеться самий шоколадний торт України?

Кому дістанеться самий шоколадний торт України?

Субсидії Порошенка/Гройсмана - це величезний "шоколадний" торт для олігархів та корумпованих чиновників.

Як добре ви пам'ятаєте своє власне ім'я? Чи траплялося хоч раз, щоб ви його забули? Ні? Ось рівно також ми просимо вас запам'ятати раз і назавжди наступну тезу - МВФ, Євросоюз чи США ніколи не вимагали від України простого підняття тарифів на ЖКГ. Ніколи!

Вони зажадали від України тільки одного - мінімізувати дефіцит бюджету. Тобто, скоротити видатки бюджету і прибрати з нього "дотаційні" статті витрат. Кожен українець знає, що вся наша газова, вугільна та енергетична галузі 25 років сиділи на дотаціях з бюджету і споживали його значну частину. Але це не тому, що в Україні енергетичний бізнес збитковий, а тому, що українські олігархи і чиновники використовували енергетичний сектор України для власної наживи. Просимо вас спочатку подивитися відео, а потім продовжити читання статті.

Додивилися відео? Тоді вам відразу запитання - "Якщо енергетичний бізнес в Україні такий збитковий, то як так вийшло, що ним володіють найбагатші олігархи України, адже за логікою вони повинні були б позбутися від цих "збиткових" активів багато, багато, багато років тому?"

А ось вам ще одне запитання: - "Якщо олігархи прагнули скупити якомога більше об'єктів енергетичного сектору ще до підняття тарифів (до 2013 року) та за кожний такий об'єкт починалися справжні рейдерські війни, то виходить, що енергетичний сектор України був надприбутковим і без підвищення тарифів? Хто ж стане воювати за збиткові підприємства ..."

Ви хотіли жити в цивілізованій країні? Тоді почніть з зміни свого "совкового" менталітету. Це в "совку" було таке словосполучення як "державні гроші". У цивілізованому світі вони називаються - гроші платників податків. Кожен з вас платник податків, навіть ті з вас, хто в податковій жодного разу не був. Коли ви купуєте пакет молока, то в його кінцеву ціну закладено прибуток і податки: виробника, оптовиків, транспортних компаній, роздрібних мереж. Тобто, ви платите 4 податку, але і цього "державі" мало і вона вводить вам ще й 5 податок - ПДВ (податок на додану вартість). В кінцевому підсумку ви платите від 30 до 40% совокупного податку при купівлі молока або будь-якого іншого продукту. Що? Вам здається, що ваша заробітна плата або пенсія непристойно мала? Ось і живіть тепер з усвідомленням того, що від цієї мізерної вашої зарплати або пенсії ви 1/3 віддаєте просто податками при покупці продуктів або речей.

Як прийнято в США розмовляти з чиновником? "Я платник податків і це з моєї кишені платять тобі зарплату, так що встав зі стільця і вперед виконувати свої службові обов'язки". А як в Україні розмовляють з чиновниками? В пів голосу і напівзігнутих. Розумієте тепер різницю між вільним світом і тієї дешевої пародією на демократію, яку Порошенко покрив товстим, товстим, товстим шаром шоколадної глазурі?

Розправте плечі, голос упевнений, вольовий погляд і в голос гучно зараз: - "Я платник податків! Ніяких "державних грошей" не існує. Це наші гроші - гроші платників податків!"

А ось тепер поговоримо про субсидії. Звідки, на вашу думку, у Януковича з'явився "золотий батон"? Ви і справді вважаєте, що він купив його на вкрадені з бюджету гроші? Президенти мають безмежну владу в країні, і їм немає потреби красти. Вони збагачуються інакше - створюють "сприятливі" умови для олігархів, і ті, отримавши надприбуток просто діляться її частиною з такими як Янукович. Для Януковича таким олігархом був Ренат Ахметов. Це така форма "корупційного" симбіозу - Янукович створив умови для збагачення Ахметова, а той став фактичним спонсором Януковича і "Партії Регіонів". У корупціонерів це називається - рука руку миє.

Що змінилося після Майдану? Нічого. Всі олігархи на своїх місцях. Схеми старі. Місця "януковичів" зайняли iнши "януковичi". Раніше субсидії з бюджету йшли відразу в кишеню олігархам і їх частина осідала в кишенях "януковичів", а тепер схема трохи ускладнилася і в ній з'явилося нова корупційна ланка - ВИ! Тепер субсидії йдуть, як і раніше, в кишені олігархів і "януковичів", але за документами - це допомога малозабезпеченим на оплату тарифів ЖКГ.

Передайте цю інформацію далі по ланцюжку репостом, аби вся Україна дізналася про це!


Поделиться​​ новостью:

- Куда ушли деньги ЕС выделенные на реформы?
- Даже при Януковиче такого не было: торговля между Украиной и Россией бьет рекорды
- Так вот что задумал Порошенко
- «Да на#уй оно мне нужно»: Порошенко в гневе набросился на Луценко
- Мало интересуются: эксперт рассказал о реальном имидже Украины на Западе
Июль, 12 2016 358

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю