Кому належать човни, пришвартовані в елітних яхт-клубах Києва (фото, відео)

Кому належать човни, пришвартовані в елітних яхт-клубах Києва (фото, відео)

у нашій державі є близько 50 тисяч незареєстрованих яхт, катерів та човнів

Власники яхт за сотні тисяч доларів порушують вимоги реєстрації, адже штраф становить від 17 до 850 грн.
 
Кожне українське судно має отримати реєстрацію та унікальний номер і назву. Однак у нашій державі є близько 50 тисяч незареєстрованих яхт, катерів та човнів. Причому реєструватися вони не поспішають. Журналісти програми Наші гроші з Денисом Бігусом провели розслідування та з’ясували, кому належать човни, пришвартовані в елітних яхт-клубах Києва.
 
Катер Bavaria Sport HT
 
На батька нардепа БПП Артура Палатного зареєстровано круїзний катер Bavaria Sport HT, вартість якого становить не менше 2 млн гривень. Причому сам Палатний-молодший переконує, що полюбляє відпочивати на «старому саморобному човні» батька.
 
Італійська яхта Falcon 80
 
Однопартієць Палатного Олександр Третьяков користується італійською яхтою Falcon 80 за 21 млн гривень, яка записана на компанію «Клуб ТВ» маловідомого бізнесмена Олега Малюти.
 
Дружина Малюти працює в управлінні праці та соціального захисту населення Святошинської районної адміністрації в Києві. В декларації жінка вказала, що за 2016 рік вони разом з чоловіком заробили усього 68 тис. грн.
 
 
Микола Шкірай є власником італійського катер Laver
 
Суддя Голосіївського суду районного суду Києва Микола Шкірай є власником італійського катера Laver. У його декларації зазначено, що він придбав плавзасіб за 443 тис. гривень, але його справжня справжня вартість не менше 1,6 млн гривень, стверджують журналісти. Варто зазначити, що родина судді із заощаджень мала усього 32 тис. грн і жила лише на його зарплату.  Щоби купити водну іграшку, родина Шкірая взяла позику у майже 1 млн гривень.
 
Англійська яхта марки Princess V 65
 
Одне з найдорожчих суден на Дніпрі – англійська яхта марки Princess V 65. Судно із назвою  «Принцеса Вікторія» має ексклюзивний дизайн: пофарбоване у синій колір, має чотири каюти, довжина його корпусу сягає 20 м. Записана Princess на бізнесмена, власника «Броварського алюмінієвого заводу» Сергія Шапрана. Шість років тому Шапран балотувався у народні депутати і тоді в його декларації навіть квартири не було.
 
 
Англійська яхта Princess Fly
 
Екс-нардеп Олександр Буряк користується англійською яхтою Princess Fly за 1 млн доларів. Вона записана на компанію «Грандіс», співзасновником якої є сам екс-нардеп від «Батьківщини».
 
 
Рябікін володіє елітним клубом «Маячок» на Жуковому острові
 
Директор міжнародного аеропортту «Бориспіль» Павло Рябікін володіє не лише катерами, а й елітним клубом «Маячок» на Жуковому острові. Рябікін задекларував компанію «Рекреаційно-оздоровчий центр «Зелений Порт», яка орендує землю під рестораном та закритим яхт-клубом для суден. Також у власності посадовця два катери, три понтони та будинок на воді, який пришвартований на території яхт-клубу.
 
Дружина Рябікіна володіє пасажирським теплоходом «Вікторія» з довжиною корпусу 38 м. Це судно «Маячок» здає в оренду по 4200 грн/год.
 
Також в оренду здають і судно «Золоте теля». Колись ним володів російський олігарх Владімір Лук’яненко. Той самий, що за версією ГПУ, подарував Януковичу золотий батон.
 
 
 
Яхта SeaLine F37, що належить батьку Злочевського
 
Батько екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського, який після Євромайдану виїхав з України, а 2015 року ГПУ оголосила його у розшук за незаконне збагачення, володіє англійською яхтою SeaLine F37 за понад 5,5 млн гривень.
 
 
У реєстрі судноплавства на Корбана записане судно із назвою «АТАЛАНТА»
 
Екс-заступник Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан має у власності одну з найбільших яхт, які ходять Дніпром. Журналісти знайшли судно під назвою «АТАЛАНТА» у місті Дніпро. Довжина його корпусу сягає 38 м.

Поделиться​​ новостью:


- В Киеве 80 процентов призывников уклоняются от призыва в "самую сильную армию в Европе"
- В ноябре в Укриане ожидается эпидемия гриппа. В страну придет новый вирус А/Сингапур , опасный для пожилых и людей со слабым иммунитетом
- Это преступление никому не сойдет с рук! — заявление Тимошенко о повышении цены на газ. (ВИДЕО)
- Я не представляю как вообще можно жить в Украине
- Гройсман - агент Кремля?
- ТОРНАДО СИЛА І СИЛА ЇХ В ПРАВДІ! НЕ МОВЧІТЬ!
- Михаил Саакашвили предупредил барыгу Порошенко, что его ждет суд Линча
- ПАНТЕОН.... МЕДВЕДИ... ПАЛАТА.... ТЮРЬМА
- Упыри из власти открыто убивают патриотов (ВИДЕО)
- Сергій Дацюк ВИЙТИ ЗА МЕЖІ
16:25Июнь, 20 2017 1705

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю