Крим і Донбас – це Україна, ми проти заяв про легалізацію окупації

Крим і Донбас – це Україна, ми проти заяв про легалізацію окупації

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що команда «Батьківщини» виступає категорично проти ідеї передання окупованого півострова

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що команда «Батьківщини» виступає категорично проти ідеї передання окупованого півострова Крим у оренду Російській Федерації, адже Крим, а також Донбас – є частиною української території. Крім того, слід зберегти і посилити санкції проти Російської Федерації до повного повернення Криму і відновлення державного кордону на Сході України.

«Ми категорично не поділяємо позицію, щоб на 50 років передати в оренду Крим Російській Федерації. Це абсолютно не українська позиція, ми її не поділяємо», – сказала Юлія Тимошенко журналістам після Погоджувальної ради керівників фракцій та голів парламентських комітетів.

Політик також зауважила, що легалізація бандформувань, загалом окупація Криму і Сходу України є неприпустимими.

«Кожен депутат, який робить такі заяви про легалізацію окупації або про легалізацію окупації тих бандформувань, які захопили сьогодні території на Сході, повинен відповідати перед Україною», – додала парламентарій.

За словами політика, питання зняття санкцій із Російської Федерації також не повинне стояти у порядку денному, допоки в Україні не буде припинена війна, а окуповані території – повернуто під юрисдикцію України.

«Крим і Донбас – це Україна. І поки вони не будуть повернуті, санкції мають бути збережені і лише посилюватись перед Російською Федерацією», – сказала Лідер фракції «Батьківщина».

Юлія Тимошенко також додала, що заяви про легалізацію документів неіснуючих республік ОРДЛО – це «відхід від мінських домовленостей і від мирного процесу регулювання».

«Це дії всупереч всім зусиллям, які спрямовані на повернення Донбасу і Криму, і це, по суті – легалізація війни і окупації. Ми категорично засуджуємо той факт, що визнані так звані документи ОРДЛО в Російській Федерації», – підсумувала Голова фракції «Батьківщина».


Поделиться​​ новостью:

- Без МВФ і ЄС Україна оголосить дефолт до 2019 року
- Юрий Касьянов: Им страшно. Знают, мерзавцы, что виноваты, и время платить по счетам приближается
- Володимир Парасюк: Мусорське бидло в центрі Києва топчеться по Червоно-чорному прапору (ВІДЕО)
- SOS! Силове захоплення телеканалу ZIK!
- Порошенко своим указом обязал россиян заранее сообщать о своих поездках в Украину
07:48Февраль, 21 2017 380

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю