Loading...
► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ" Святослав Стеценко: Важкі істини - наші правителі діють на боці нашого ворога. Це об'єктивно

Кумир на тиждень, або падіння рейтингу Савченко

Кумир на тиждень, або падіння рейтингу Савченко

Неадекватні висловлювання розрекламованої владою «узниці Путіна» Наді Савченко, яка з полоненої перетворилась на кнопкодава БЮТ, не залишаються непоміченими українцями.

Неадекватні висловлювання розрекламованої владою «узниці Путіна» Наді Савченко, яка з полоненої перетворилась на кнопкодава БЮТ, не залишаються непоміченими українцями.

Надя просто «варить перлову кашу»: то вона хоче брататися з паханами Лугандонії Плотницьким і Захарченком, то наголошує, що збройний спротив Росії призведе до Третьої світової війни. Останній перл, —  хтось їй не дуже вчасно підказав заговорити про це, коли рейтинги «вертольотчиці» різко пішли вниз, — Надька впевнена на 100 %, що якби зараз відбувалися «вибори резидента», то вона б стала переможницею.
 
Чи то справді цій Верховній Раді щось пороблено, чи її таки добре обробили, коли вона з ногами залізла у ВРУ, але надія змінилася безнадією, а рейтинг Савченко стрімко падає, не зважаючи на те, що частина лохторату любить парламентських клоунів (доведено Олькою Ляшко). Надя! Ти, мабуть, щось не те куриш, але ж ми допоможемо тобы не скурвитись!
 
Цікавий запис зробив в Фейсбуці тернополянин Олександр Башта:
 
«Тут журналісти розродились статтею - " Надія Савченко стрімко втрачає авторитет. "
 
А хто власне Вам сказав що у неї був та є той авторитет ? Хто Вас у цьому "авторитеті" переконав?
 
Якщо когось що дня показували та далі показують по тб, то це не є показником авторитету. То лише є свідченням того, що це комусь дуже і дуже потрібно, ну а хтось - "просто тупо косить бабло" на цьому.
 
і саме кумедне є те, що ті ж журналісти стверджують, що - "свій колосальний авторитет вона справедливо здобула, перебуваючи за гратами, Надія Савченко в очах світової спільноти сьогодні належить до української еліти."
 
З якого це дива таке пишуть журналісти? Яка то еліта?
 
Справжній Авторитет у людей треба заслужити вчинками та діями, своїм світоглядом та ідеологією. А що Ви знаєте про світогляд пані Савченко? А чи може знаєте яку ідеологію сповідує та пані?
 
Тоді чому Ви вирішили, що пані Савченко авторитет?
 
То лише на зонах "авторитет" дістається за статусом.»
 
Мабуть, погані справи у агентів Путіна, які зараз керують Україною, точніше знищують її. Так довго вирощували український аналог Вольдемара Жиріновського, стільки грошей вкладено, а довелося спалити її всього за пару тижнів.
 
Одним словом, більшість українців у соцмережах, особливо ті, що спочатку повірили в «проект Савченко» висловлюють думку, яка перефразуючи Леся Подерев'янського звучить приблизно так: «О, лядська Надія, пісець всім сподіванням!»


Поделиться​​ новостью:

- Олександр Ружанський: І Я ПРО ДОЧКУ КОРНЕТА
- Святослав Стеценко: Загинуло ще п'ятеро наших воїнів - це мало чи багато? Я не знаю, заради чого ці втрати
- "Кошмарик" - сказка для взрослых
- Про це вам не скажуть ТВ канали олігархів
- Общество всеобщей нетерпимости. А почему мы должны что-то фильтровать? Вы хотите цензуры?
Июнь, 23 2016 1090

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю