► Аналитика
Мир будущего: горячие точки и глобальный геополитический концерт - АЛЕКСЕЙ КУРАКИН Сергій Дацюк: КОГО ВИБИРАТИ НА НОВИХ ВИБОРАХ? Украина - тут так заведено Сергій Дацюк: Походження та спадкоємність України Украина под катком «Нового мирового порядка» Сергій Дацюк: СТАВКА БІЛЬША ЗА ЖИТТЯ Сергій Дацюк: КОМПРАДОРСЬКИЙ ПРЕЗИДЕНТ Сергій Дацюк: За яких умов у нас з"явиться еліта? Сергій Дацюк: СУСПІЛЬНИЙ ДОГОВІР ЯК ВИКЛИК Сергей Дацюк: МЫСЛИТЕЛЬНЫЕ ОШИБКИ МОДЕЛИРОВАНИЯ БУДУЩЕГО ЭЛИТОЙ РОССИИ 100 лучших школ Украины Сергій Дацюк: ЧОГО ВОНИ БОЯТЬСЯ? Сергій Дацюк: КУДИ ПРЯМУЄ ЄВРОПА? Украина-2020. Реалии «третьего мира» в Украине, которые давно пора осознать нашим интеллектуалам Опять «рубанули»! СБУ спалилась окончательно МОДЕЛЮВАННЯ СИТУАЦІЇ В КОНТЕКСТІ ЛІБЕРАЛІЗМУ О ВОЙНЕ синхронно заговорили и Порошенко и Путин Сергій Дацюк: Як можливі проривні технологічні інновації?

Лещенко на 112: Пашинский, прикрываясь Савченко, хочет замять скандал со стрельбой и, он не может быть главой комитета Рады (ВИДЕО)

Лещенко на 112: Пашинский, прикрываясь Савченко, хочет замять скандал со стрельбой и, он не может быть главой комитета Рады (ВИДЕО)

По крайней мере, пока идет следствие по его инциденту

Поки всі обговорюють нереалізований замах на Антона Геращенка, політтехнологам вдалося забрати з новин тему іншого, реалізованого замаху - який вчинив Пашинський на одного з громадян України. Минулого тижня, остаточно повіривши у власну безкарність, Пашинський пішов у наступ та ініціював виключення Савченко зі свого комітету.

Гарна ідея. Але пропоную реалізувати її в пакеті - самого Пашинського на час слідства по стілянині треба усунути з посади голови Комітету з питань національної безпеки та оборони. Тоді буде по-чесному, бо як глава комітету Пашинський має вплив на керівників відомств, що розслідують його справу. Це називається словосполученням "конфлікт інтересів", що лежить в основі будь-якої політичної корупції.

В українському парламенті питання конфлікту інтересів ніяк не врегульовано. В Європі така політична корупція лікується Етичним кодексом, який незабаром має бути представлений для ухвалення і у Верховній Раді.


Поделиться​​ новостью:

- "Ваня тоже хороший парень"...
- "Тесно общаться с сестринскими церквями". Что на самом деле заявил Вселенский Патриархат по обращению Порошенко-Парубия об автокефалии
- Популярное немецкое издание Die Welt опубликовало большое расследование о персональной коррупции президента Украины Петра Порошенко
- Порошенко застеріг Святослава Вакарчука, що з ним станеться, якщо піде балатуватися у президенти
- Мысли президента. г. Киев, ул. Банковая. 2018 год
22:08Январь, 23 2017 1658

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю