Лещенко на 112: Пашинский, прикрываясь Савченко, хочет замять скандал со стрельбой и, он не может быть главой комитета Рады (ВИДЕО)

Лещенко на 112: Пашинский, прикрываясь Савченко, хочет замять скандал со стрельбой и, он не может быть главой комитета Рады (ВИДЕО)

По крайней мере, пока идет следствие по его инциденту

Поки всі обговорюють нереалізований замах на Антона Геращенка, політтехнологам вдалося забрати з новин тему іншого, реалізованого замаху - який вчинив Пашинський на одного з громадян України. Минулого тижня, остаточно повіривши у власну безкарність, Пашинський пішов у наступ та ініціював виключення Савченко зі свого комітету.

Гарна ідея. Але пропоную реалізувати її в пакеті - самого Пашинського на час слідства по стілянині треба усунути з посади голови Комітету з питань національної безпеки та оборони. Тоді буде по-чесному, бо як глава комітету Пашинський має вплив на керівників відомств, що розслідують його справу. Це називається словосполученням "конфлікт інтересів", що лежить в основі будь-якої політичної корупції.

В українському парламенті питання конфлікту інтересів ніяк не врегульовано. В Європі така політична корупція лікується Етичним кодексом, який незабаром має бути представлений для ухвалення і у Верховній Раді.


Поделиться​​ новостью:

- Срочное обращение Михаила Саакашвили к Порошенко: беги, барыга, беги! (ВИДЕО)
- КАК СААКАШВИЛИ В МЮНХЕНЕ ОТОБЕДАЛ
- СТЕПАН ХМАРА ПООБІЦЯВ МЕРУ КИЄВА КЛИЧКУ ВІДСТАВКУ ЗА ВИКОНАННЯ ЗЛОЧИННИХ НАКАЗІВ ПОРОШЕНКА І ТРАНСПОРТНИЙ КОЛЛАПС У СТОЛИЦІ
- Лиза Богуцкая: Нас есть будущее. И мы его достойны!
- Капустин Андрей: ТЯЖЕЛА ТЫ, ПОСТУПЬ МУДОЗВОНА
22:08Январь, 23 2017 1620

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю