► Аналитика
Мир будущего: горячие точки и глобальный геополитический концерт - АЛЕКСЕЙ КУРАКИН Сергій Дацюк: КОГО ВИБИРАТИ НА НОВИХ ВИБОРАХ? Украина - тут так заведено Сергій Дацюк: Походження та спадкоємність України Украина под катком «Нового мирового порядка» Сергій Дацюк: СТАВКА БІЛЬША ЗА ЖИТТЯ Сергій Дацюк: КОМПРАДОРСЬКИЙ ПРЕЗИДЕНТ Сергій Дацюк: За яких умов у нас з"явиться еліта? Сергій Дацюк: СУСПІЛЬНИЙ ДОГОВІР ЯК ВИКЛИК Сергей Дацюк: МЫСЛИТЕЛЬНЫЕ ОШИБКИ МОДЕЛИРОВАНИЯ БУДУЩЕГО ЭЛИТОЙ РОССИИ 100 лучших школ Украины Сергій Дацюк: ЧОГО ВОНИ БОЯТЬСЯ? Сергій Дацюк: КУДИ ПРЯМУЄ ЄВРОПА? Украина-2020. Реалии «третьего мира» в Украине, которые давно пора осознать нашим интеллектуалам Опять «рубанули»! СБУ спалилась окончательно МОДЕЛЮВАННЯ СИТУАЦІЇ В КОНТЕКСТІ ЛІБЕРАЛІЗМУ О ВОЙНЕ синхронно заговорили и Порошенко и Путин Сергій Дацюк: Як можливі проривні технологічні інновації?

Лещенко розказав, як Порошенко зганьбився сьогодні в Раді

Лещенко розказав, як Порошенко зганьбився сьогодні в Раді

Бажання Порошенка за будь-яку ціну призначити кишенькового аудитора НАБУ вже навіть не смішно

Бажання Порошенка за будь-яку ціну призначити кишенькового аудитора НАБУ вже навіть не смішно.

На цьому фото ви бачите, як депутат Загорій (БПП) намагається завадити контролювати кнопкодавів на “гальорці” блоку Порошенка. Це – сьогоднішня серія голосування за Найджела Брауна на посаду аудитора НАБУ.

Бажання Порошенка за будь-яку ціну призначити кишенькового аудитора НАБУ вже навіть не смішно. Тепер результат – 200 голосів “за” при потрібних 226. Ви всі особисто могли бачити в стрімі, як Кононенко безперервно телефонував комусь та ходив домовлятися до “Опозиційного блоку”. І вкотре провал. На п’ять голосів менше, ніж минулого тижня.

Уже скоро місяць Банкова намагається проштовхнути потрібну людину за квотою Ради з однією метою – зруйнувати єдиний незалежний антикорупційний орган, який вже йде по сліду друзів та подільників президента. Це постійна, безперервна та абсурдна ганьба особисто Петра Порошенка.


Поделиться​​ новостью:

- "Ваня тоже хороший парень"...
- "Тесно общаться с сестринскими церквями". Что на самом деле заявил Вселенский Патриархат по обращению Порошенко-Парубия об автокефалии
- Популярное немецкое издание Die Welt опубликовало большое расследование о персональной коррупции президента Украины Петра Порошенко
- Порошенко застеріг Святослава Вакарчука, що з ним станеться, якщо піде балатуватися у президенти
- Мысли президента. г. Киев, ул. Банковая. 2018 год
16:02Март, 21 2017 1140

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю