Ліза Богуцька:  якщо зараз ми не зробимо висновків, то, всі ці мусора так само, як і в Криму і на Донбасі- першими складуть присягу путіну

Ліза Богуцька: якщо зараз ми не зробимо висновків, то, всі ці мусора так само, як і в Криму і на Донбасі- першими складуть присягу путіну

Ну ось, наступив вечір, слава Господу.
Я трохи заспокоїлась, і тепер можу сказати без матюків.
Друзі, хтось з вас часто питає мене, чому ми не захищали Крим, коли туди приперлись "чемні зелені чоловічки". Хтось обурюється тим, що Крим не захищали навіть кримські татари, але зараз хочуть його "приватизувати". Ще хтось каже, що це не Україна здала Крим. Це ми, мешканці півострова нічого не робили, коли росіяне квапились зайняти головні державні установи, не творили супротиву й спокійнісенько спостерігали повзучу анексію.
Сьогодні по всієї Україні відбулась надзвичайна подія. Сьогодні навіть не "зелені рашисти", а наші поліціянти робили опір для патріотів, щоб не дай, Боже не замайорів Державний правпор в Київі на пагробі Слави. Сьогодні не було стількі російської зброї, скільки її було в березні в Криму. Сьогодні не були заблоковані українські військові частини. Але був заблокований офіс УПА. Тількі один офіс. В Київі. 
Тоді, в Криму ми чули кожен день по телевізору мантру Яценюка і Турчінова, щоб ми не в якому разі не чинили опір російським окупантам. Ці два хлопи казали, ніби в них є якісь "Мирний план" і вони не дадуть провести цей ганебний референдум. Ці два брата- акробата казали, що той, хто буде провокувати російських зелених потвор, буде одразу ідентифікуватись, як провокатор і буде відповідати по закону України. Ці два зрадника казали, що ми маємо сидіти вдома, щоб не дай Боже не почався Грузинський сценарій, або щоб не було першого вбитого, як було в Сараєві на початку Першої Світової війни.
Ми це все чули і чекали здійснення "Мирного плану".
Потім, коли вже все відбулося ми зрозуміли, що краще був би Грузинський сценарій, який закінчився за тиждень, ніж цей, український, який триває вже три роки і кінця цьому безглузддю не видно. І це є тей самий "Мирний план", про який розповідав нам Турчінов і Яценюк.
Що сьогодні відбулося?
А сьогодні ми отримали результат цього "Мирного плану", але це вже план Порошенка- "Мінські угоди" 
І скажіть мені, будь ласка, ті, хто ображає нас, патріотів України, що ми не захищали Крим і Донбас. Скажіть, ВИ сьогодні захистили Україну від повзучої побєдобєсної\ шизофрєнії??? Вже зараз можна точно сказати, що саме ця влада дала дозвіл на цей жах. Саме ця, обрана українцями влада дала дозвіл МУСОРАМ і ТІТУШКАМ разом бити нашіх патріотів, які захищали Батьківщину, а не відсижувались в тилу на аваківських харчах. Саме ця влада дала дозвіл сьогодні пройти інспірованої з росії колонні і не дала дозвіл пройти патріотам з державним прапором.
Що ВИ зробили для захисту Вітчизни? 
А! В вас не було зброї? Ну так в нас теж її не було....
Що я хочу сказати? 
В нас все починалось так само. 
І якщо зараз ми не зробимо висновків, то через деякий час, всі ці мусора так само, як і в Криму і на Донбасі- першими складуть присягу путіну. Тільки потім українцям важко буде когось винуватити в тому, чому України більше не існує.

Liza Bogutskaya


Поделиться​​ новостью:

- Народные депутаты ограживаются от народа. Рада закупила почти 200 метров колючей проволоки !
- Кандидатнуть... Медведчуком)
- "Без лоха и жизнь плоха!" (девиз чиновника-патриота)
- Макс Бужанский: Предлагаю вывести на Парад весь служебный транспорт министерств и ведомств
- Провластные деятели не поняли - страна изменилась. Они даже не сознают, что стали Украине чужими
- В НАЗК есть Департамент гендерного равенства!!! Не в "Павловской", не в любой другой "д@рке" !!! В НАЗК !!!
- Триумфальное шествие евроассоциативного члена
- Юлия Тимошенко: В Украине настала пора прямых действий народа - ВИДЕО
- Эксперт: срочно избавляйтесь от гривны!
- Собака не виновата, виноват идиот-хозяин, но если она не воспитана, то вариант один - пуля в лобешник!
12:01Май, 10 2017 5303

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю