Лиза Богуцкая: Зараз і є боротьба економіки і честі

Лиза Богуцкая: Зараз і є боротьба економіки і честі

Надін новий імідж праціє в унісон зі ідеологією пана Рабіновіча на 112. Різниця лише в сукні і в тому, що Рабіновіч без макіяжу

Ой!
Я шось пропустила. Вона що, вже там ведуча? Я як побачила її, так одразу в мене виникло запитання: Що це було? Мабудь НЛО? Це хто? Це Надя? Хто її так? І головне: НАВІЩО???
Я розумію. що зміна іміджу не завадить, але слухайте, в мене якись когнетивний дисонанс. Ніби Надін голос і її поведінка , але решта- щось незрозуміле. Ну, якщо Надю бачити вперше, то навпаки: ніби жіночка на тебе дивиться, а придивишся - Надя!
Шось не те! Шось не так. Це дуже радикальна зміна. Вже не чуєш, що вона там каже. Дивишся на те, хто це каже і як. Дуже відволікає увагу від суті.
Слухайте, це може бути. що нас зара просто відволікають від чогось дуже страшного? Отак, показали На Ньюзване НьюНадю, а ми одразу і переключилися на її красоту. І вже не чуємо, що там, біса, коіться в нашому політикумі...
Але. Ось, що я хочу сказати. Надіни пєрли про те, що досить розривати країну блокадою і антіблокадою, треба думати про економіку держави- це дуже маніпулятивні вкиди. Тому що зараз і є бородьба економіки і честі. Якщо боремось за економіку, то треба розчавлити честь. 
Так шо, Надін новий імідж праціє в унісон зі ідеологією пана Рабіновіча на 112. Різниця лише в сукні і в тому, що Рабіновіч без макіяжу.
Доречі, сьогодні Рабіновіч назвав блокадників терористами.

Liza Bogutskaya


Поделиться​​ новостью:

- 4% украинцев готовы свергать власть с оружием в руках - соцопрос
- У Лолиты Мальдивской и Юры Сейшельского разыгралась буйная фантазия — Михаил Саакашвили
- Дмитрий Спивак: ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ЛОХОТОРОН
- "Газпром" - понятно, А чем... чем, бл@дь, торгует «Нафтогаз» да еще и в таких масштабах, что его можно ставить в один ряд с Royal Dutch Shell или Chevron?
- Михаил Подоляк: самоубийственное...
11:16Март, 13 2017 1209

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю