Лиза Богуцкая: Зараз і є боротьба економіки і честі

Лиза Богуцкая: Зараз і є боротьба економіки і честі

Надін новий імідж праціє в унісон зі ідеологією пана Рабіновіча на 112. Різниця лише в сукні і в тому, що Рабіновіч без макіяжу

Ой!
Я шось пропустила. Вона що, вже там ведуча? Я як побачила її, так одразу в мене виникло запитання: Що це було? Мабудь НЛО? Це хто? Це Надя? Хто її так? І головне: НАВІЩО???
Я розумію. що зміна іміджу не завадить, але слухайте, в мене якись когнетивний дисонанс. Ніби Надін голос і її поведінка , але решта- щось незрозуміле. Ну, якщо Надю бачити вперше, то навпаки: ніби жіночка на тебе дивиться, а придивишся - Надя!
Шось не те! Шось не так. Це дуже радикальна зміна. Вже не чуєш, що вона там каже. Дивишся на те, хто це каже і як. Дуже відволікає увагу від суті.
Слухайте, це може бути. що нас зара просто відволікають від чогось дуже страшного? Отак, показали На Ньюзване НьюНадю, а ми одразу і переключилися на її красоту. І вже не чуємо, що там, біса, коіться в нашому політикумі...
Але. Ось, що я хочу сказати. Надіни пєрли про те, що досить розривати країну блокадою і антіблокадою, треба думати про економіку держави- це дуже маніпулятивні вкиди. Тому що зараз і є бородьба економіки і честі. Якщо боремось за економіку, то треба розчавлити честь. 
Так шо, Надін новий імідж праціє в унісон зі ідеологією пана Рабіновіча на 112. Різниця лише в сукні і в тому, що Рабіновіч без макіяжу.
Доречі, сьогодні Рабіновіч назвав блокадників терористами.

Liza Bogutskaya


Поделиться​​ новостью:

- Александр Усик — чемпион мира! БРАВО!!!
- Главная линия власти — падение гривны и вывод капитала из Украины в офшоры, — эксперт
- Как Украине победить в войне с Россией
- В Украине Порошенко дожились до того, что приходится надеяться на Путина — эксперт
- Всеволод Дорошенко: Яка була рація цих подій?!
- Скоро вам вставят радар по самые гланды
- ОНИ НЕ МОГУТ ВЫЙТИ САМИ НА СЕБЯ!
- Миха Чаплыга: Почему не стОит ходить на госслужбу?
- Степан Хмара розповів про кримінальне минуле Рабіновича й місце Медведчука (ВІДЕО)
- Миллионы людей в моей стране просто тупы и ленивы даже в НЕ желании прочитать такой документ, как пресловутый Будапешстский Меморандум
11:16Март, 13 2017 1242

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю