Луценка підставили, - Ситник про конфлікт НАБУ і ГПУ

Луценка підставили, - Ситник про конфлікт НАБУ і ГПУ

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник вважає, що співробітники генпрокуратури "фактично підставили генпрокурора" Юрія Луценка, коли той наказав звільнити затриманих представників НАБУ.

Очільник НАБУ каже, що був шокований насильством до співробітників НАБУ.

"Я до кінця не вірив. Поки сам не побачив, що представники прокуратури зробили з тими двома співробітниками, яких Генпрокурор, до того ж, зажадав звільнити. Генеральний прокурор дав таку вказівку і полетів до Ізраїлю. Ті, хто так вчинив з співробітниками НАБУ, вони фактично підставили генерального прокурора", - сказав директор НАБУ в інтерв'ю РБК Україна. 

Чиновник вкотре запевнив, що між НАБУ і ГПУ немає війни, і немає війни між ним особисто і Юрієм Луценком, а є "певні питання по окремим департаментам".

На початку серпня Генпрокуратура прийшла з обшуками в Національне антикорупційне бюро.

Як пояснив генеральний прокурор Юрій Луценко, НАБУ, розслідуючи кримінальне провадження проти заступника прокурора Київської області Олександра Колесника, якого підозрюють у причетності до розкрадання цукру зі складів Аграрного фонду, звернулося в СБУ й отримало два номери його телефону, а потім отримало санкцію суду на їхнє прослуховування. Однак, як виявилося, один із цих номерів належить не фігурантові кримінального провадження Колеснику, а іншому громадянину, проти якого кримінального провадження не порушували.

За словами Луценка, детектив НАБУ, з'ясувавши це, мав одразу припинити прослуховування цього громадянина, оскільки воно незаконне.

Пізніше Артем Ситник заявив, що війни між ГПУ і НАБУ немає.

Водночас Ситник поскаржився, що до працівників НАБУ було вжито фізичну силу з боку ГПУ-шників.


Поделиться​​ новостью:

- «Дегенераты! Порошенко, не стыдно вам? Какая разница между Вами и Путиным?»: Саакашвили выступил с резким заявлением в адрес президента
- Парадокс безвиза. Почему работники уезжают, а зарплаты в Украине растут лишь по чуть-чуть
- Модель Приличного Человека, або 7% здоровых
- Закон о реинтеграции Донбасса усилит власть Порошенко, что противоречит Конституции Украины — Deutsche Welle
- Украина - информгигиена против информнасилия
Август, 18 2016 457

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю