Луценко: Більшість українських лідерів готові міняти суверенітет країни на блага

Луценко: Більшість українських лідерів готові міняти суверенітет країни на блага

Політики перестали приховувати бажання, щоб Україної управляли ззовні.

Політичні лідери дотримуються думки, що управління в нашій країні повинно здійснюватися країнами-ліерами, які нам можуть допомогти у вирішенні економічних, політичних та інших питань. Якщо раніше такі наміри більшість з них приховувала, то сьогодні вони їх висловлюють публічно, повідомляють "Безцензор.инфо".
 
"Я підкреслю - саме говорять відверто, вголос, на ефірах і у інтернеті. Зрозуміло, що завжди було так: більшість українських лідерів були готові міняти суверенітет своєї країни на блага. Але величезна різниця між цією позицією і позицією певної парламентської молоді полягає у тому, що такі наміри раніше було прийнято приховувати. Тепер же - не приховують", - пише на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат Ігор Луценкою
 
Українські військові, які беруть участь у війні на Донбасі не повинні підтримувати діючу владу, вважає нардеп.
 
"Більше того, яким чином спільнота, котра підтримувала і брала участь у Майдані та війні, може одночасно і воювати, і підтримувати людей, котрі самим фактом свого політичного функцонування є образою українській державності, національній гідності?
 
Так, ми завжди "мов паралітик той на роздорожжі" - так, все правильно, але щойно ж цей паралітик стояв і воював, ось що дивно!", - пише Луценко.


Поделиться​​ новостью:

- Куда ушли деньги ЕС выделенные на реформы?
- Даже при Януковиче такого не было: торговля между Украиной и Россией бьет рекорды
- Так вот что задумал Порошенко
- «Да на#уй оно мне нужно»: Порошенко в гневе набросился на Луценко
- Мало интересуются: эксперт рассказал о реальном имидже Украины на Западе
Июль, 09 2016 333

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю