Марушевська навела вражаючі докази корупційних схем, які створює відомство Насірова

Марушевська навела вражаючі докази корупційних схем, які створює відомство Насірова

Керівник Одеської митниці в черговий раз звинуватила главу ДФС Романа Насірова у сприянні корупції.

Марушевська на своїй сторінці у Фейсбук описала корупційну схему завезення товарів до України та втрати бюджету від здійснення  такого злочину.

"Корупційна магія ДФС: до Одеси прибуває контейнер з китайськими іграшками вагою 5,5 тонни. Товар цей оформляється за ціною $5 за кілограм. Перевірка регулярно звинувачує нас в заниженні вартості. Хоча цей же контейнер транзитом їде на оформлення до Києва, де його вага вже 3,5 тонни", - пише на своїй сторінці у Фейсбук Марушевська

"В іншому випадку — 11-тонний контейнер з пластиковими іграшками. Завдяки транзиту та магічним здібностям корупціонерів в контейнері стає більше пластиліну і надувних іграшок, які взагалі оформляють по долару за кілограм. Таким чином в Києві оформляються рекордні обсяги пластиліну, якого, за документами, вистачить дітям і митцям на десятиліття. Такі навіть не думають над оформленням в Одесі.

Через зниження ваги на дві тонни, маніпуляції з номенклатурою та вартістю державний бюджет втрачає щонайменше 40-50 тисяч гривень на одному контейнері з іграшками. Лише у вересні на оформлення до Києва, транзитом через Одесу, поїхало 134 контейнери. Це щонайменше 5-7 млн грн/місяць, які не потрапили в бюджет. Ось масштаб корупції на одних лише іграшках. Але звісно, це не цікавить ні Романа Насірова, ні його департаменти, які прилітають на Одеську митницю з перевірками. Чим більше таких фіктивних оформлень, тим більше хабарів у кишенях. Навіщо з цим боротися?!", - додала Марушевська.


Поделиться​​ новостью:

- Заур Калмыков: Страна победившего Рошен ! Стыдно и больно на всё это рабское непотребство смотреть....
- Почему Рада не хочет денонсировать Договор 1997 года о "Дружбе и добрососедстве с РФ"?
- Депортация Саакашвили - Вся украинская власть ищет варианты и самое смешное - все они плохие
- Про Рошен в 1941 году
- Дмитрий Суворов: Статус Президента европейской страны обязывает быть таким как все
Сентябрь, 25 2016 327

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю