Марушевська подала до суду на Насірова

Марушевська вважає, що ДФС проводить конкурс в Одеській митниці з порушенням законів.

Керівник Одеської митниці Юлія Марушевська подала в суд на голову Державної фіскальної служби України Романа Насірова у зв'язку з конкурсом на посади начальників митних постів Одеської митниці.

"Подаю до суду на Романа Насірова за те, що він з порушенням законодавства проводить конкурс на посади начальників митних постів Одеської митниці. Глава ДФС створив у Києві конкурсну комісію з захисників корупційних схем, аби ті визначили, хто буде працювати на митниці в Одесі. Це свавілля з боку глави ДФС. Він не має права оголошувати конкурс таким чином", - написала Марушевська на своїй сторінці у Facebook.

Вона також зазначила, що Насіров заборонив керівництву Одеської митниці проводити дисциплінарні провадження стосовно начальників митних постів.

"Це також порушення законодавства і, відповідно, ще один позов. Зауважу, що за останні місяці нам вдалося виявити не один факт зловживання серед керівників всередині служби", - додала Марушевська.

Нагадаємо, у травні низка керівників регіональних митниць підписали звернення до голови Державної фіскальної служби Романа Насірова з вимогою звільнити керівника одеської митниці Юлію Марушевську.

Згодом прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що знімає з керівника Одеської митниці Юлії Марушевської догани, які вона отримала від голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.


Поделиться​​ новостью:

- На акции в Киеве 50 тыс.чел. Саакашвили назвал врагов Украины, начиная с Порошенко — эксперт
- «Он вас грабит каждого через тарифы. Я видел его глаза. Это глаза хладнокровного убийцы»: Саакашвили про Ахметова
- Все что Саакашвили обещал и обещает он выполнил и выполнит. Задумайтесь.
- Новый Трудовой кодекс: Новые сюрпризы
- На судью Печерского суда Ларису Цокол, которая отпустила Саакашвили, внезапно появилось две жалобы в Выший совет правосудия
Июль, 13 2016 298

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю