Маруся Звіробій: Втома це не привід здаватись та допускати сепаратиську наволоч у свої міста

Маруся Звіробій: Втома це не привід здаватись та допускати сепаратиську наволоч у свої міста

Питання до секти впертої підтримки армії, ЯК ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ НА "ЗА ЩО ВОНИ ТАМ ВОЮЮТЬ?"

Питання до секти впертої підтримки армії, ЯК ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ НА "ЗА ЩО ВОНИ ТАМ ВОЮЮТЬ?"
За останні два дні тричі мені озвучили "Я НЕ РОЗУМІЮ ЗА ЩО МИ ВОЮЄМО" це озвучили люди, що не воювали.

Тут, в принципі, без претензій, бо один підприємець старшого віку зі слабким здоров'ям, допомагав нашим добровольцям завжди, коли міг, по його бізнесу нищівно рубануло підняття цін і справи йдуть на грані фолу. Один поліцейський, який і в тилу зашивається з крадіжками, злочинів з кожним днем більшає через збіднілість населення, закони написані скоріше на захист криміналу, а не населення і навіть якщо вони спіймають бандита, то на законних підставах на їх очах цю мерзоту відпустять або зразу ж або після суду. Одна бабуся ветеран 2ї світової з медалями, про її пенсію і рівень життя, самі розумієте, я промовчу, нашу війну вона зрозуміти просто нездатна, це для неї чиста політика, і тут важко сперечатись.

Непоганий зріз думки населення сьогодні. Київська область, люди не знайомі, розмова з кожним тет-а-тет, ініціюють цю розмову самі, власне і ведуть цю розмову, власне і закінчують, бо я не знаю що їм відповідати, просто жилєткою мовчу, поки в мене виплачуться.

Кожному з них очевидно, що бійці ніяк не повинні розвернутися та покинути східний кордон. Кожен висловив повну недовіру до діючої влади, іще, тут же висловились про недовіру до всіх політиків, і до тих хто зараз може пробитися новий до влади. Допомагати та вболівати потомились, новини про нові втрати фронту скорше злять ніж викликають співчуття.

Як підтримати? Які слова влучні і чи вони взагалі доречні, не знаю... Я довго була оптимістом, тепер мене б хтось підзарядив хоч малою надією на закінчення війни, ще мене постійно питають "Ну що там? Коли вже закінчиться?" ... Та хрєн його знає... всі найоптимістичніші терміни, які ми собі колись озвучували, вже минули. Затягування цього процесу робить свою справу, треба оглядатися по сторонах, і все так само не допускати будь яких проявів сепаратизму поруч з собою. Тут місце для респекту для мера Конотопа Артема Семеніхіна, який феєрично повиганяв сепарів сам один, поки інші знімали це на фотики і кілька з цих інших крикнули ГАНЬБА.

Втома це не привід здаватись та допускати сепаратиську наволоч у свої міста. Бути пильними та активними в своїх містах, це те, що треба робити щодня... незалежно від того є у вашій країні війна чи нема!
Тримайтеся українці, нас беруть на ізмор.

Marusya Zvirobiy


Поделиться​​ новостью:

- Сергій Дацюк: АПЕЛЯЦІЇ
- Урок занимательной политологии - открытый взгляд на выборы глазами украинской молодежи (18+)
- На месте головы у страны не должно быть ни живота ни задницы! У истории конечное количество попыток
- У морской пехоты Украины уже есть своя история - реальная, а не фейковая Но свидомым реформаторами на нее плевать...
- Лиза Богуцкая: Это какое-то проклятье! Видимо, за что-то мы очень сильно отгребаем
22:31Май, 01 2017 2917

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю