МЕТАНОЛ ДЛЯ ВБИВЧОГО АЛКОГОЛЮ ДО УКРАЇНИ ЗАВЕЗЛИ З РОСІЇ – ДФС

МЕТАНОЛ ДЛЯ ВБИВЧОГО АЛКОГОЛЮ ДО УКРАЇНИ ЗАВЕЗЛИ З РОСІЇ – ДФС

Жертвами отруйного коктейлю стали вже 38 людей. Метанол, який був однією зі складових сурогату, від вживання якого в Україні вже загинули 38 людей, був ввезений з РФ+

Про це повідомив перший заступник глави Державної фіскальної служби Сергій Білан. За його словами, метиловий спирт для отруйного алкоголю поставляли з Сєвєродонецька на Луганщині. Сюди метанол завозили з Росії.

"Канал надходження у Харківську область метилового спирту, який став основним інгредієнтом смертельного "коктейлю", від якого вже померло 38 людей, встановлено.

Він поставлявся з одного з підприємств Луганської області, яке знаходиться у Сєверодонецьку. Це підприємство, що офіційно займається, зокрема, і продажем метанолу, ввозило зазначену продукцію з Російської Федерації", - написав Білан на своїй сторінці у Facebook.

Він додав, що для транспортування вказаної речовини необхідні спеціальні умови та дозвільні документи.

"У цьому випадку посадова особа сєверодонецького підприємства за готівку незаконно реалізовувала метанол знайомому посереднику, який перепродав його безпосередньому організатору виготовлення сурогату, отримуючи гроші на картку.  

В даний час також встановлений і допитаний водій, який перевозив спирт. При цьому в наданих йому фіктивних супровідних документах, було вказано, що він нібито перевозив іншу рідину", - пояснив заступник глави ДФС.

Загалом виробнику сурогату продали більше п'яти тонн метанолу. Наразі посередник дав покази у справі та зізнався у скоєному. "За місцем його проживання вже проведено обшук. А саме у цю мить триває обшук й на зазначеному підприємстві", - написав Білан.

Організатора оборудки та двох його посібників арештували судом на 60 діб без права внесення застави. Ще один посібник перебуває під домашнім арештом. "До того ж підрозділи податкової міліції націлені на те, щоб в максимально короткі строки виявити усі точки продажу вже готового ядовитого напою, який розійшовся по різним регіонам країни", - резюмував чиновник. 


Поделиться​​ новостью:

- Триумф рабовладения в Украине
- Правда прорвалась в прямой эфир: Плевать он хотел на войну! Вот что важно для Порошенко (ВИДЕО)
- Фильм об Украине и Саакашвили покоряет мир! Вся правда, которую не покажут по каналах Левочкина, Пичнука, Порошенко и Ахметова (ВИДЕО)
- Петя зря надеется, что суд над Януковичем не станет ящиком Пандоры для него самого — Deutsche Welle
- Тимошенко лидирует в электоральном рейтинге и выиграла бы второй тур у Порошенко – соцопрос
Октябрь, 01 2016 618

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю