► Аналитика
Миллионы людей в моей стране просто тупы и ленивы даже в НЕ желании прочитать такой документ, как пресловутый Будапешстский Меморандум Сергій Дацюк: Радикальний погляд на права Розробка, підписання Суспільного Договору - Дацюк Проблеми та смисли перезаснування України - Дацюк ПОРОШЕНКО, ВОЙНА И ОТМЕНА ВЫБОРОВ ​Азбука манипуляции Сергій Дацюк: ЧИ Є ПІДСТАВИ ДЛЯ НОВОГО СУСПІЛЬНОГО ДОГОВОРУ? Сергій Дацюк: Навіщо нам потрібне нове право? Сергій Дацюк: НА ЩО МИ МАЄМО ПРАВО? Сергій Дацюк: ДИСКУСІЯ ЩОДО КОНСТИТУАНТИ Страна плотно приготовилась к выборам. Уже Сергій Дацюк: ПОЧАТКОВІ ПРОБЛЕМИ КОНСТИТУАНТИ Сергій Дацюк: ПЕРЕЗАСНУВАННЯ ЯК ВОНО Є Этот хищный, хищный, хищный антиукраинский мир! Сергій Дацюк: ФУНДАМЕНТАЛЬНИЙ ВИБІР УКРАЇНИ Про арифметику - А сегодняшняя "цена содержания державы Украина" вообще адекватна?

Міхо Саакашвілі: Ось класичний приклад як працює темник! Вони реально тримають народ за ідіотів

Міхо Саакашвілі: Ось класичний приклад як працює темник! Вони реально тримають народ за ідіотів

Наприклад, темник по Насірову...

Ось класичний приклад як працює темник:

Наприклад, темник по Насірову, там головний наголос на помилки НАБУ, так само як свого часу намагалися звинуватити самого Сакварелідзе в розвалі справи діамантових прокурорів. І ось уже "політологи" і інші балакучі голови триндять по каналах про "помилки", і вже пішла в соц-медіа проплачена реклама на ту ж тему. А мета проста - справу будуть розвалювати в судах і в усьому звинувачувати примарні «помилки НАБУ».

Вони реально тримають народ за ідіотів.

«Щодо рішення суду по Насірову

З одного боку – це найбільший розмір судової застави присуджений в історії України. З іншого – це лише 5% від суми, яку йому інкримінували детективи НАБУ: підозрюють у збитках на 2 млрд, а присудили заставу – 0,1 млрд грн.

Таке рішення суду важко назвати перемогою НАБУ – це результат цілої серії процесуальних помилок.

Перемогою є те, що вперше в історії України детективи НАБУ оголосили погодження та затримали чиновника такого високого рівня, не погоджуючи свої дії ні з ким «на горі» - це свідчить про якісні зміни, які відбулися в Україні у боротьбі з корупцією.»


Поделиться​​ новостью:

- ОНИ НЕ МОГУТ ВЫЙТИ САМИ НА СЕБЯ!
- Миха Чаплыга: Почему не стОит ходить на госслужбу?
- Степан Хмара розповів про кримінальне минуле Рабіновича й місце Медведчука (ВІДЕО)
- Миллионы людей в моей стране просто тупы и ленивы даже в НЕ желании прочитать такой документ, как пресловутый Будапешстский Меморандум
- Режим Порошенко&Ко ведет Украину к расчленению под лозунгами «мира» - Станислав Речинский
- Не осталось Настоящих. Осталось население !
- ЫЛИТА, АУ - НАРЫ ЖДУТ !!!
- В поисках серебрянной пули
- Шлеперы-пустошлепы...)
- Прописка по-украински. Живучий сталинизм!
22:18Март, 08 2017 3370

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю