поддержать  -  

Загрузка...

Міхеіл Саакашвілі "спустив" Яценюка з небес на землю

Міхеіл Саакашвілі "спустив" Яценюка з небес на землю

Після первних критикувань з боку чинного прем'єр- міністра України Міхеіл Саакашвілі вирішив дати суттєве порівняння його прем'єрства в Грузії та Яценюка в Україні.

Після первних критикувань з боку чинного прем'єр- міністра України Міхеіл Саакашвілі вирішив дати суттєве порівняння його прем'єрства в Грузії та Яценюка в Україні. Хочеться, щоб Міхо очолив цей пост після таких цифр.

Далі читаємо:

"Оскільки прем'єр критикував мене і грузинські реформи відкрито, я б хотів навести деякі порівняльні факти з реформ у Грузії. При моєму правлінні в Грузії, економіка навіть в умовах війни та геополітичної напруженості, більшу частину часу показувала зростання двозначними цифрами, а Українська економіка, на превеликий жаль, останні два роки, катастрофічно падає. При мені, в Грузії рівень тіньової економіки скоротився з 60 до 5%, а в українській зріс з 32 до 48%. При мені, Грузія піднялася в рейтингу Світового банку, за простотою ведення бізнесу на 8 місце, а Україна поки лишається тільки на 72. При мені, рейтинг сприйняття корупції серед бізнес суб'єктів скоротився з 80 до 2%, а в Україні, останнім часом збільшився до 80 %. Україна, на мій превеликий жаль, опустилася до рівня найгірших африканських показників.
А тепер я хочу повернутися до недозволено, з моєї точки зору прийому, який застосував Прем'єр, сказавши, що я не можу повернутися до Грузії.
Це удар нижче пояса, особливо від керівника постмайданівського уряду, який прийшов до влади внаслідок протестів проти репресій промосковської влади Януковича. Коли ми з Арсенієм Петровичем разом стояли на Майдані, думаю, навряд чи тоді у нього виникало це питання. У Грузії, так як і при колишній владі у Києві, прийшли про-Московські клани. Їх перебування при владі тимчасове і тому у мене дуже чітке ставлення до олігархів (про яких у тому ж інтерв'ю, до речі, Прем'єр дуже привітно відзивається), особливо до олігархів з московськими зв'язками, і до речі, про моє повернення кудись. 
Я зараз перебуваю у своїй країні - в Україні, і є гордим власником українського паспорта, який я прийняв з рук Президента Порошенко. Я вірю в блискуче майбутнє нашої спільної з Прем'єром країни і бажаю всіляких успіхів і Україні, і у всіх благих справах Арсенію Петровичу і його міністрам." - написав на своїй сторінці у Фейсбук Міхеіл Саакашвілі

P.S Від модератора, на правах простого Українця. Оце зробив Міхо, а що зробив Петрович, взагалі більшість поліиків. Що зроблено ? На, що можно подивитись, чим можливо захоплюватися та пишатися.  


Поделиться​​ новостью:

 

- Чем владеет Порошенко: полный перечень активов президента. Инфографика
- УКРАИНЕЦ ОБРАТИЛСЯ К ПОРОШЕНКО: ЧТО ИМЕННО ВЫ ПРАЗДНУЕТЕ САЛЮТАМИ, ГОСПОДИН ПРЕЗИДЕНТ?
- Тюрьма за комментарий. В Украине готовится масштабное "дело политологов"
- Супрун занимает свой кабинет незаконно - Рабинович
- После увеличения штрафов количество ДТП с участием нетрезвых водителей сократилось на 40%
Ноябрь, 05 2015 248

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю