Міністр юстиції влаштував коханку на "тепленьке" місце

Міністр юстиції влаштував коханку на "тепленьке" місце

Павло Петренко зробив своїм першим заступником власну коханку Наталію Севостьянову

Міністр юстиції Павло Петренко зробив першим заступником власну коханку Наталію Севостьянову.

Їхні стосунки вже тривалий час обговорюються в політичних колах країни. Петренко та Севостьянова зараз орендують спільне помешкання.

Вперше міністра помітили з Наталією ще два роки тому в одному з елітних ресторанів столиці в компанії аграрного олігарха Олега Бахматюка.

Слід зазначити, що антикорупційне законодавство забороняє родичам працювати на посадах, які перебувають у підпорядкуванні.

Після того, як Петренко влаштував коханку на таку посаду, він фактично вчинив злочин, адже вони перебувають у громадянському шлюбі (термінологія визначає його критеріями спільний бюджет, помешкання та статеві стосунки).

Нагадаємо, раніше Ірина Німець, яка є співмешканкою скандального військового прокурора АТО Костянтина Кулика, виклала в соцмережах світлини розкішного подарунку, який вона нещодавно отримала. Здивувала Ірина тим, що за останні два роки вона стала щасливою володаркою вже другого елітного авто.


Поделиться​​ новостью:

- «Дегенераты! Порошенко, не стыдно вам? Какая разница между Вами и Путиным?»: Саакашвили выступил с резким заявлением в адрес президента
- Парадокс безвиза. Почему работники уезжают, а зарплаты в Украине растут лишь по чуть-чуть
- Модель Приличного Человека, або 7% здоровых
- Закон о реинтеграции Донбасса усилит власть Порошенко, что противоречит Конституции Украины — Deutsche Welle
- Украина - информгигиена против информнасилия
Сентябрь, 06 2016 737

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю