Нові правила оформлення автомобіля в Україні

Нові правила оформлення автомобіля в Україні

Пройшов ще один непростий рік, настав час оновити інформаційну законодавчу базу про переоформлення автомобіля в Україні


У 2017 році все більше спрощується процедура оформлення, але для продавця і покупця без досвіду питань поки що залишається більше, ніж відповідей.
Сьогодні я спробую відповісти на всі питання, які читачі задавали протягом попереднього року. Питання постановки авто на облік стануть для вас зрозуміліше. А якщо залишаться нероз'яснення моменти, обов'язково пишіть в коментарі, або в запитаннях на сайті "Протокол".

Отже, правила переоформлення автомобіля при покупці  б /у автотранспорту

Якщо ви вирішили придбати "стару" машину, саме час уточнити список правил для постановки такого транспортного засобу на облік:
1. За договором купівлі-продажу. В цьому випадку ви складаєте з продавцем договір, а перереєстрацію можете пройти самостійно в будь-якому сервісному центрі МВС в Україні. При цьому можна змінювати чи не змінювати номерний знак. Але зняти машину з обліку в цьому випадку не вийде.
2. Зняття з обліку власником авто, отримання червоних номерів, а потім постановка на облік відповідно до правил про використання транзитних номерів. Цей метод буде коштувати дорожче, але підійде для випадків зняття авто з обліку за дорученням.
3. Оформлення генеральної довіреності на керування транспортним засобом у нотаріуса. УВАГА: де-юре при виборі цього способу машина залишається власністю колишнього власника. Відомі випадки анулювання довіреності відразу ж після підписання.
4. Просто передача техпаспорта новому власнику без будь-яких процедур оформлення. НІКОЛИ НЕ використовуйте ЦЕЙ МЕТОД! Нехай ніякого порушення закону тут і немає, але такий спосіб покупки не дає вам ніяких гарантій, що завтра продавець не скасує угоду (власник може померти, і машина у спадок дістанеться його спадкоємцям).
Ось такі чотири основні способи переоформлення автомобіля сьогодні діє для власників і покупців уживаних машин на авторинку України. Я настійно рекомендуємо використовувати перші два способи, так як вони найбільш безпечні для всіх сторін. При переоформленні машина перевіряється на угон, кримінал, банківські застави. Це робить угоду безпечною, а вашу покупку або продаж захищеною.

Оформлення нового автомобіля в Україні 

З новим автомобілем застосовується перша схема. В даному випадку в салоні вам можуть видати червоні транзитні номери. З представником автосалону підписується договір купівлі-продажу, з яким ви просто ставите автомобіль на облік. При цьому всі оплати будуть ідентичні попередньому способу за винятком податку в ПФ.
Податок у пенсійний фонд з покупки нових автомобілів в Україні в 2017 році ніхто не відміняв! 3% від вартості вам доведеться заплатити в ПФ, і це найсумніша новина на сьогоднішній день. Природи цього податку не розуміє ніхто, але закон є закон.

Вартість переоформлення транспорту в 2017 році
Тепер поговоримо про приємні моменти, які порадують любителів повністю легального оформлення. Скажемо відразу, що вартість послуг нотаріуса в нинішньому році піднялася. Довіреність в регіонах буде коштувати не менше 500-600 гривень. Тому простіше і вигідніше вибирати офіційне переоформлення з такими платежами:
* За комплекс послуг сервісного центру МВС від 150 до 190 гривень;
* За видачу нових номерних знаків (якщо це необхідно) 135 гривень;
* За бланк реєстрації (куди ж без бюрократії) - 115 гривень.
Прошу звернути увагу: обов'язкова оцінка при реєстрації ТЗ в Україні скасована! Тепер в сервісах МВС з вас не вимагатимуть сертифікат оцінки, який сильно збільшував вартість оформлення машини. Отже, вся процедура переоформлення машини сьогодні обійдеться в 500 гривень. Це дуже приємні новини, так як раніше доводилося викладати кілька тисяч.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ!
Останнім часом всілякі контори та особи пропонують допомогу в знятті з обліку автомобілів з Донецької та Луганської реєстрацією (номерами серій АН і ВВ). Будьте обережні і не попадіться в руки шахраїв!
Сьогодні немає ніяких складнощів в перереєстрації таких авто, проблеми можуть виникнути тільки для кримських номерів (серія АК). Але, якщо номера в базі немає, то навіть міністр внутрішніх справ України машину з обліку не зніме.
Для отримання транзитних номерів і подальшого продажу або для прямого переоформлення донецької або луганської машини просто приходите в центр МВС. При цьому обов'язково повинен бути присутнім господар авто, більше умов немає.
Бажаю всім вдалих покупок і вигідних продажів. 

 

ДЖЕРЕЛО

Поделиться​​ новостью:


- В Киеве 80 процентов призывников уклоняются от призыва в "самую сильную армию в Европе"
- В ноябре в Укриане ожидается эпидемия гриппа. В страну придет новый вирус А/Сингапур , опасный для пожилых и людей со слабым иммунитетом
- Это преступление никому не сойдет с рук! — заявление Тимошенко о повышении цены на газ. (ВИДЕО)
- Я не представляю как вообще можно жить в Украине
- Гройсман - агент Кремля?
- ТОРНАДО СИЛА І СИЛА ЇХ В ПРАВДІ! НЕ МОВЧІТЬ!
- Михаил Саакашвили предупредил барыгу Порошенко, что его ждет суд Линча
- ПАНТЕОН.... МЕДВЕДИ... ПАЛАТА.... ТЮРЬМА
- Упыри из власти открыто убивают патриотов (ВИДЕО)
- Сергій Дацюк ВИЙТИ ЗА МЕЖІ
13:00Март, 27 2017 1919

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю