Мочанов: На передову поставляється техніка, яка там не потрібна - техніка концерну «Богдан» (ВИДЕО)

Мочанов: На передову поставляється техніка, яка там не потрібна - техніка концерну «Богдан» (ВИДЕО)

На лінію зіткнення поставляється техніка, яка годиться для розгону демонстрацій та поліцейських операцій, а не для ведення військових дій

Волонтер Олексій Мочанов заявив, що перший заступник голови Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, який є бізнес-партнером Петра Порошенка, займається лобіюванням своїх інтересів під час проведення закупівлі військовї техніки у зону АТО.

"На виставці Укроборонпрому, яка не так давно проходила в Києві, ми всі могли бачити, що представлені були броньовані авто, які можуть стати в нагоді лише для розгону демонстрацій і поліцейських операцій. Це не техніка для передової. Але Свинарчуку це не цікаво, йому цікавіше напхати на передову бронеавтомобілі для розгону демонстрацій, які випускає концерн "Богдан".

Коли ми намагалися замовити шини для передової на заводі в Білій Церкві, нам сказали почекати і постояти в черзі. І нам довелося купувати шини в Омську. Це при тому, що багато хто говорить не купувати російські товари. А як їх не купувати, якщо українські виробники не роблять їх вчасно і в потрібній кількості?", - зазначив Мочанов.


Поделиться​​ новостью:

- Банду геть! Огромное количество украинцев вышло на Марш в столице за отставку Порошенко. Фоторепортаж
- Александр Кочетков: ИСПЫТАНИЕ ПОБЕДОЙ
- Режим закрыл 6 станций метро в центре Киева
- Давайте оставим Украину себе…
- Лиза Богуцкая: С этим президентом у нас нет будущего. Нет развития. Нет надежды
15:15Декабрь, 17 2016 3193

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю