Москаль порадив НАБУ вчитися в угорських силовиків

Москаль порадив НАБУ вчитися в угорських силовиків

Чиновник радить працівникам НАБУ "не влаштовувати довгограючу «мильну оперу» з Насіровим"

Очільник Закарпаття Геннадій Москаль порадив працівникам НАБУ повчитися в угорських силовиків. Про це він написав на сторінці у Фейсбуці.

Геннадій Москаль повідомив, що у  п’ятницю угорські поліцейські затримали працівника відділу митного оформлення «Батєво» митного посту «Залізничний» Закарпатської митниці ДФС, який намагався ввезти в Україну крупну партію наркотиків. “ Митник разом із водієм заїжджав із Угорщини в Україну через міжнародний пункт пропуску «Тиса» і сховав у салоні автомобіля 4 кг марихуани, яку й знайшли угорці. Він уже у всьому зізнався й зараз сидить в угорській тюрмі. Те, що митник не відбудеться умовним покаранням, немає жодних сумнівів – це Європа, а не Україна, - написав Москаль.

Він зауважив, що цей випадок вкотре доводить, "який бардак відбувається на українській митниці", а порядок тут доводиться наводити не нашим, а іноземним правоохоронним структурам.

“ Шановні працівники Національного антикорупційного бюро України, вчіться роботи в угорських силовиків. Протягом кількох годин злочинець був затриманий, заарештований, у всьому зізнався й зараз сидить у в’язниці. Ось, як треба працювати, а не влаштовувати довгограючу «мильну оперу» з Насіровим! - додав Москаль.
 


Поделиться​​ новостью:

- Не бывает, что вокруг все взяточники, и только президент - граф Монте-Кристо
- Порохоботы уже никому не интересны
- Вся украинская «элита» заражена чумой. Нужна не терапия, а хирургия — мнение
- Порошенко заплатил 400 тысяч долларов за короткую встречу с Трампом - ВВС
- Алексей Куракин: Угар «гідності». Нет того энтузиазма!
12:47Март, 06 2017 458

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю