МРІЯ ПОРОШЕНКА—ДОНЕЦЬКИЙ ВАРІАНТ

МРІЯ ПОРОШЕНКА—ДОНЕЦЬКИЙ ВАРІАНТ

Совецька комуністична мафія. В Україні на боротьбу з нею першими піднялися донецькі шахтарі

В Україні на боротьбу з нею першими піднялися донецькі шахтарі. Вони організовували мітинги, демонстрації, страйки з вимогами прибрати від влади комуністів. Приїзджали і в Київ на фабрики і заводи мітингували і пропонували їх підтримати. Народ підтримував, але в душі, на реальні акції спротиву ніхто не йшов. Та й організувати народ на це не було кому. Не була ще сформована національно-патріотична політична еліта. Не одержавши підтримки політичні виступи шахтарів пішли на спад. Після отримання незалежності шахтарі знову страйкували, мітингували, приїзджали в Київ, били касками по асфальту перед ВР і кабміном. Але вимоги були суто економічними- виплата заборгованості по зарплаті. В донецькому краю багатому на енергоресурси комуністична мафія поступово почала перетворюватись на кримінальну. В першу чергу вона збагачувалась за рахунок продажі вугілля, гроші від якого розходились по карманам місцевої влади і шахтарям навіть на зарплату не вистачало. Кримінальні структури поступово почали проникати у владу. Потім вся влада перейшла в їхні руки. Суди, міліція, прокуратура-все було підпорядковане їм. На політичному секторі Донбаса мафія в першу чергу розгромила незалежні профсоюзи. З профсоюзних активістів, кого розстріляли, кого засудили, хто сам утік. Це призвело до ще більшого зубожіння шахтарів. Вже не було кому організовувати їх на боротьбу. Самі ініціативні із них виїхали на заробітки в другі області України, або за кордон. Ті що залишилися були придавлені тягарем проблем виживання їхнього особистого і їхніх сімей. Вони хапались за любу роботу, часто дуже низькооплачувану. Не бачачи виходу з цієї ситуації і шляхів її подолання вони зробилися інертні, байдужі, безініціативні до інших проблем. Вони втратили спроможність чинити опір мафіозній владі.

Так, всього за 10-ть. років змінився менталітет частини населення України ( Донецької, а потім і Луганської обл.). З борців проти старої мафіозно-комуністичної системи, вони перетворились в рабів нової мафіозно- олігархтичної системи і своїми діями навіть підтримували її функціонування ( вибори Януковича).
А тепер любі українці порівняйте вищеописувану донецьку ситуацію ( я називаю її-донецький варіант) з теперішньою на всій Україні. Аналогія чітко продивляється. Це і є сама найбільша мрія Порошенка і його першого дружбана Ахметова- запровадити донецький варіант по всій Україні. В цьому напрямку вони уже багато чого зробили. Ограбили нас-простий народ і дальше буду грабити. Їм потрібно дуже багато грошей і власності, щоб підтримувати свою систему (підкуп, оплата заслуг своїм холуям, скупка всіх ЗМІ, скупка землі і другої власності. Паралельно з цим грабунком проходить активно процес підкупу опозиції («Радикальна партія Олега Ляшка») і знищення остатків патріотичних організацій: ПС, ОУН, УНА-УНСО і др. А в останній час добрались навіть і до ліберальних партій: « Самопоміч», «Батьківщина». Коли у них ця зачистка закінчиться успішно в Україні нарешті запанує «мир»- рабський, принизливий, обездолений. В Україні останеться тільки два олігарха: царь Порошенко і великий князь Ахметов ( Порошенко мабуть віддасть йому ОРДЛО на старих умовах. Путін звичайно піде звідти « добровільно». А для чого йому там бути, якщо там єсть його підопічний Ахметов, а на Україні його побратим Порошенко). Економіка трохи піде на підєм. Це призведе до деякого підвищення добробуту населення. І багато народу, Порівнюючи теперішнє з збіднілим минулим будуть скандувати на мітингах: « Слава, слава Порошенку, нашому батькові». Це буде смерть Україні.

 

 
Василий Бурлака

Поделиться​​ новостью:


- Сценарий Пи...)
- Сыну главы СБУ Грицака сошло с рук преследование активистов Евромайдана - расследование (ВИДЕО)
- Почему в Украине товары дороже, чем в Европе?
- Опять секонд-хенд - польский. "Новые" поезда в аэропорт "Борисполь" - опубликованы первые фото
- #Отключи. Выгоден ли киевлянам отказ от горячей воды и переход на бойлеры, к чему призывает Кличко
- В США хотели взорвать скандально знаменитого американского финансиста Джорджа Сороса
- КТО НАБРАЛ ДОЛГОВ или ПЕТЬКА АЛЬЦГЕЙМЕР
- Михаил Саакашвили: Дорогие мои украинцы, в том, что вас доит всякое отребье, виноваты только вы
- ЗЕМЛЕВИСМОКТУВАЧ ЗА МИЛЛИАРД... (НЕ ГИПЕРЛУП)
- Страна безвольных, жалких и угнетеных рабов!
19:26Октябрь, 02 2017 2837

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю