МРІЯ ПОРОШЕНКА—ДОНЕЦЬКИЙ ВАРІАНТ

МРІЯ ПОРОШЕНКА—ДОНЕЦЬКИЙ ВАРІАНТ

Совецька комуністична мафія. В Україні на боротьбу з нею першими піднялися донецькі шахтарі

В Україні на боротьбу з нею першими піднялися донецькі шахтарі. Вони організовували мітинги, демонстрації, страйки з вимогами прибрати від влади комуністів. Приїзджали і в Київ на фабрики і заводи мітингували і пропонували їх підтримати. Народ підтримував, але в душі, на реальні акції спротиву ніхто не йшов. Та й організувати народ на це не було кому. Не була ще сформована національно-патріотична політична еліта. Не одержавши підтримки політичні виступи шахтарів пішли на спад. Після отримання незалежності шахтарі знову страйкували, мітингували, приїзджали в Київ, били касками по асфальту перед ВР і кабміном. Але вимоги були суто економічними- виплата заборгованості по зарплаті. В донецькому краю багатому на енергоресурси комуністична мафія поступово почала перетворюватись на кримінальну. В першу чергу вона збагачувалась за рахунок продажі вугілля, гроші від якого розходились по карманам місцевої влади і шахтарям навіть на зарплату не вистачало. Кримінальні структури поступово почали проникати у владу. Потім вся влада перейшла в їхні руки. Суди, міліція, прокуратура-все було підпорядковане їм. На політичному секторі Донбаса мафія в першу чергу розгромила незалежні профсоюзи. З профсоюзних активістів, кого розстріляли, кого засудили, хто сам утік. Це призвело до ще більшого зубожіння шахтарів. Вже не було кому організовувати їх на боротьбу. Самі ініціативні із них виїхали на заробітки в другі області України, або за кордон. Ті що залишилися були придавлені тягарем проблем виживання їхнього особистого і їхніх сімей. Вони хапались за любу роботу, часто дуже низькооплачувану. Не бачачи виходу з цієї ситуації і шляхів її подолання вони зробилися інертні, байдужі, безініціативні до інших проблем. Вони втратили спроможність чинити опір мафіозній владі.

Так, всього за 10-ть. років змінився менталітет частини населення України ( Донецької, а потім і Луганської обл.). З борців проти старої мафіозно-комуністичної системи, вони перетворились в рабів нової мафіозно- олігархтичної системи і своїми діями навіть підтримували її функціонування ( вибори Януковича).
А тепер любі українці порівняйте вищеописувану донецьку ситуацію ( я називаю її-донецький варіант) з теперішньою на всій Україні. Аналогія чітко продивляється. Це і є сама найбільша мрія Порошенка і його першого дружбана Ахметова- запровадити донецький варіант по всій Україні. В цьому напрямку вони уже багато чого зробили. Ограбили нас-простий народ і дальше буду грабити. Їм потрібно дуже багато грошей і власності, щоб підтримувати свою систему (підкуп, оплата заслуг своїм холуям, скупка всіх ЗМІ, скупка землі і другої власності. Паралельно з цим грабунком проходить активно процес підкупу опозиції («Радикальна партія Олега Ляшка») і знищення остатків патріотичних організацій: ПС, ОУН, УНА-УНСО і др. А в останній час добрались навіть і до ліберальних партій: « Самопоміч», «Батьківщина». Коли у них ця зачистка закінчиться успішно в Україні нарешті запанує «мир»- рабський, принизливий, обездолений. В Україні останеться тільки два олігарха: царь Порошенко і великий князь Ахметов ( Порошенко мабуть віддасть йому ОРДЛО на старих умовах. Путін звичайно піде звідти « добровільно». А для чого йому там бути, якщо там єсть його підопічний Ахметов, а на Україні його побратим Порошенко). Економіка трохи піде на підєм. Це призведе до деякого підвищення добробуту населення. І багато народу, Порівнюючи теперішнє з збіднілим минулим будуть скандувати на мітингах: « Слава, слава Порошенку, нашому батькові». Це буде смерть Україні.

 

 
Василий Бурлака

Поделиться​​ новостью:


- Капустин Андрей: БУДНИ ДУРДОМА-ПОД-КУПОЛОМ: НАРКОТРАФИК СЕРЕГИ КАПЛИНА
- Семен Семенченко: Про ляльку Вуду на грузинському Майдані ("Велика кількість автоматичної зброї"-ФОТО)
- Не с этими «врачами»)... Ну и надо ли консервировать эту ситуацию на следующие пять лет?
- Стало известно, сколько денег из госбюджета уйдет на выборы президента и Верховной Рады
- Наши "напёрсточники" скоро окончательно запутаются и им смогут помочь только психиатры. Судите сами...
- Украсть Центрэнерго: прощальная афера Порошенко
- Тренд останньої доби, який стрімко набирає оберти - дискредитувати протести у Франції
- "Мы не воробьи, чтобы есть крохи". Макрон пообещал французам прибавку в 100 евро. "Желтые жилетки" и профсоюзы объявили мобилизацию
- Возьмут отпечатки пальцев и заставят отмечаться. Что власти готовят для пенсионеров в 2019 году?
- Семен Глузман: Выборы приближаются
19:26Октябрь, 02 2017 2974

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю