поддержать  -  

Загрузка...

Мустафа Джемілєв - Україна буде мати право розбомбити Керченський міст

Мустафа Джемілєв - Україна буде мати право розбомбити Керченський міст

Народний депутат України, член фракції «Блок Петра Порошенко», лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв вважає, що в разі будівництва мосту через Керченську протоку Збройні сили України будуть мати повне право його розбомбити.

А заявив про можливе зведення Керченського мосту і подальшейого бомбардування Мустафа Джемілєв в ефірі радіо «Свобода».
 
«Я думаю, що це блеф. Вони пропагують. Там щось робиться, але я думаю, що це нереально і неможливо. Тим більше, це пряме порушення територіальної цілісності. Зрештою, якщо там розгорнуться воєнні дії, ми вправі розбомбити цей міст», – розповів народний депутат України Мустафа Джемілєв.
 
Для багатьох колишніх українських, а нині російських чиновників в окупованому Кримському півострові при зміні влади практично нічого не змінилося – вони як крали і «розпилювали» український бюджет, так це роблять тепер і з російським, тільки у ще більших масштабах...
 
У Криму набирає обертів скандал з «розпилом» бюджету «республіки Крим», в ході якого виявилося, що при будівництві та ремонту місцевих доріг більшість грошей, які були виділені під це, просто і банально були розкрадені.
 
У дорожніх махінаціях колишніх українських чиновників вже почали розбиратися слідчі «слідчого комітету Криму», які вже порушили «кримінальну справу» проти представника ЦКУ РК «служба автомобільних доріг республіки Крим».
 
Вже відомо, що цей колишній український, а нині російський чиновник уклав держконтракт на розробку проектів організації дорожнього руху на кримських дорогах і при цьому виконувати його повинні були субпідрядники.
 
При цьому розрахунок кошторисної вартості відповідних робіт був  проведений субпідрядними організаціями із збільшенням бюджету не в півтора, не в два, а в три рази порівняно з їх фактичної вартості.


Поделиться​​ новостью:

 

- В 2019 году Украину ждет жесточайший кризис
- Как радикал Линько саморазоблачился в телеэфире
- Вирус Petya поставил очередную двойку силовикам
- «Петро віддає синів»: нардепи БПП бояться, що їх почнуть «зливати»
- 11 требований одесского мини-Майдана
Август, 24 2015 263

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю