МЗС радить утриматися від поїздок до Росії

МЗС радить утриматися від поїздок до Росії

Міністерство закордонних справ України висловлює глибоку стурбованість збільшенням кількості провокацій з боку російських силових структур щодо громадян України, у зв'язку з цим закликає співгромадян утриматися від поїздок в РФ+

Міністерство закордонних справ України висловлює глибоку стурбованість збільшенням кількості провокацій з боку російських силових структур щодо громадян України, у зв'язку з цим закликає співгромадян утриматися від поїздок в РФ.

«Беручи до уваги суттєво обмежені на цей час можливості української сторони гарантувати належну безпеку наших співгромадян на території РФ, МЗС закликає громадян України утриматися від поїздок до Російської Федерації, а також від прямування транзитом територією цієї держави», – йдеться в повідомленні.

В МЗС також зазначають, що на території РФ зросла кількість безпідставних затримань громадян України. При цьому російські правоохоронні органи «грубо поводяться з українцями, застосовують до них неприпустимі методи фізичного і психологічного впливу, тортури та інші дії, що принижують людську гідність». При цьому затриманим відмовляють у доступі до них консулів і адвокатів.

«Такими діями російська сторона грубо порушує універсальні норми міжнародного права у сфері дотримання прав і свобод людини, а також свої міжнародно-правові зобов'язання відповідно до Віденської конвенції про консульські відносин 1963 року і Консульської конвенції між Україною та РФ від 1994 року», – йдеться в повідомленні.


Поделиться​​ новостью:

- Лиза Богуцкая: Ника Гварамия и Олега Сандро Панфилова внесли в ОПГ "Миротворец"... идиоты
- Корчак и Гонтарева. НАПК не хочет обнародовать результаты проверки декларации Гонтаревой
- Количество бедных в Украине уже более 22 млн.чел.
- О РЕИНТЕГРАЦИИ ЧЕСТИ, СОВЕСТИ И ДОСТОИНСТВА
- Сергій Дацюк: ЧОГО МИ БОЇМОСЯ?
Октябрь, 05 2016 277

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю