На Кіпрі заморозили рахунки Ахметова

На Кіпрі заморозили рахунки Ахметова

Окружний суд Нікосії виніс рішення про тимчасове заморожування акцій українського олігарха Ріната Ахметова на суму 700 мільйонів доларів

Окружний суд Нікосії виніс рішення про тимчасове заморожування акцій українського олігарха Ріната Ахметова на суму 700 мільйонів доларів.

Як повідомляє In-cyprus, будуть заблоковані рахунки компаній Ахметова, зареєстрованих на Кіпрі. Загальні статки президента українського футбольного клубу «Шахтар» оцінюються в 17 мільярдів доларів, - повідомляє "БЕЗЦЕНЗОР" з посиланням на forbes.

Згідно з судовими документами, в 2015 році доходи групи компаній найбагатшої людини України Ріната Ахметова склали 11,3 мільярдів доларів. Рішення суду про тимчасове заморожування акцій українського мільярдера було винесено за позовом кіпрської компанії на основі укладеного з Ахметовим договору купівлі-продажу акцій колишньої державної телекомунікаційної компанії України на суму 886 мільйонів доларів.

Між двома сторонами різниця в сумі склала близько 760 мільйонів доларів. Справу також розглядає Лондонський міжнародний арбітражний суд.


Поделиться​​ новостью:

- Без МВФ і ЄС Україна оголосить дефолт до 2019 року
- Юрий Касьянов: Им страшно. Знают, мерзавцы, что виноваты, и время платить по счетам приближается
- Володимир Парасюк: Мусорське бидло в центрі Києва топчеться по Червоно-чорному прапору (ВІДЕО)
- SOS! Силове захоплення телеканалу ZIK!
- Порошенко своим указом обязал россиян заранее сообщать о своих поездках в Украину
16:36Февраль, 03 2017 891

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю