НАБУ не може розслідувати «компромат Онищенка»

НАБУ не може розслідувати «компромат Онищенка»

Інформацію щодо "компромату на Порошенка" вже вивчають антикорупціонери

Опублікований депутатом Олександром Онищенком компромат про підкуп депутатів вивчають у НАБУ, але до Єдиного реєстру розслідувань справу не занесено.

"Опублікована в ЗМІ інформація нардепа Олександра Онищенка про так звану купівлю-продаж голосів парламентаріїв під час голосування у Верховній Раді вивчається Національним антикорупційним бюро України", - зазначили в НАБУ.

"Наголошуємо, будь-які гучні заяви, які не підкріплені фактами, не можуть бути підставою для внесення відомостей до Єдиного реєстру державних розслідувань", - заявили в НАБУ.

Водночас Антикорупційне агентство закликає Олександра Онищенка уточнити, кому, коли і за яких обставин пропонувалися гроші.

"А також за наявності надати документальні підтвердження своїх слів щодо підкупу депутатів окремими державними службовцями для того, щоб мати можливість прийняти рішення про подальші процесуальні дії", - уточнили в НАБУ.

Нагадаємо, раніше ЗМІ розповіли про компромат Онищенка на Порошенка. Депутат стверджував, що отримав депутатський мандат, заплативши високопоставленому парламентарію шість мільйонів доларів.


Поделиться​​ новостью:

- ПРО АРГУМЕНТЫ ВЛАСТИ О ПОЛЬЗЕ ЕЕ Г@ВНА (18+)
- Без МВФ і ЄС Україна оголосить дефолт до 2019 року
- Юрий Касьянов: Им страшно. Знают, мерзавцы, что виноваты, и время платить по счетам приближается
- Володимир Парасюк: Мусорське бидло в центрі Києва топчеться по Червоно-чорному прапору (ВІДЕО)
- SOS! Силове захоплення телеканалу ZIK!
Декабрь, 06 2016 553

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю