Надія Савченко проти обміну її на затриманих російських ГРУшників

Надія Савченко проти обміну її на затриманих російських ГРУшників

"Моє життя не варто більше, ніж життя іншої людини. Тому ніяких двох ГРУшників на одну мене. Або "один на один", або "всіх на всіх".

Вчора на судовому засіданні в Донецькому суді РФ український військовий Іван Руснак довів, що народного депутата Надію Савченко поранили раніше, ніж вона змогла б брати участь у вбивстві російських журналістів. У неї не було при собі бінокля або рюкзака, а тільки медикаменти. Також льотчицю поранили в руку, тому вона не могла наводити артилерійський вогонь.

Надія Савченко прокоментувала можливий обмін її на російських ГРУшників Олександра Александрова і Євгенія Єрофєєва. Вона розповіла, що повністю ізольована в російському СІЗО.

"Моє життя не варто більше, ніж життя іншої людини. Тому ніяких двох ГРУшників на одну мене. Або "один на один", або "всіх на всіх". Іноді, коли ведуть по коридорах або вулиці, я чую, як з вікон мені кричать: "Надя, тримайся!", - підкреслює вона.

Савченко уточнила, що встановила з наглядачами ділові відносини, іноді вона бачить в "в їхніх очах розуміння, співчуття і підтримку".

Нагадаємо, російське слідство звинувачує Надію Савченко в наведенні артилерійського вогню в Луганській області, через що загинули російські журналісти. Перед Новим роком викладач МДУ довела, що це неможливо, крім того данні мобільного оператора МТС про дзвінки з телефону Савченко також спростовують її провину. Народний депутат оголосила друге голодування на знак протесту проти продовження слідства до квітня 2016 року.


Поделиться​​ новостью:

 

- Андрей Смирнов: Вышедшие на массовые акции протеста люди должны понимать одну ключевую вещь,- вы уже победили...Победили тем, что не лохи
- ДИЛЕММА ДЛЯ КОЗЛОВ
- Станислав Речинский: Думаю, что для Порошенко с сегодняшнего дня началась эра его личного страха
- Порошенко только что внес срочный и архиважный законопроект — Юрий Касьянов
- Пока не козла, а только депутата от БПП Барну, активисты вынесли и "отоварили" - вся голова в крови
Январь, 19 2016 250

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю