Наісрова послали подалі. Марушевська: звинувачення з боку Насірова у корупції – фарс

Наісрова послали подалі. Марушевська: звинувачення з боку Насірова у корупції – фарс

Екс-керівниця Одеської митниці Юлія Марушевська заявила, що не отримувала жодних офіційних звинувачень щодо вчинення нею корупційних дій

За її словами, звинувачення з боку голови Державної фіскальної служби Романа Насірова є безпідставними.

«Це типовий фарс від пана Романа і тих, хто покриває його на вищих рівнях. Тобто, це цілком безпідставні звинувачення. На мою думку, єдине питання, яке нам варто обговорювати в цьому контексті, це чому кримінальні справи щодо корупції не порушені щодо пана Насірова. Тому що той стан в якому є українська економіка, та шалена збіднілість внаслідок бездумної фіскальної політики і всі ті контрабандні потоки, які дуже швидко відновились, після того як він поставив нових керівників на Одеській митниці — вони є підставою для того, щоб ставити питання про кримінальні справи щодо керівника ДФС», — заявила Марушевська.

Екс-керівниця Одеської митниці додала, що про існування перевірки нічого не знає, тому що ніяких офіційних звинувачень висунуто не було, тому і якось звертати увагу на це не планує.


Поделиться​​ новостью:

- 4% украинцев готовы свергать власть с оружием в руках - соцопрос
- У Лолиты Мальдивской и Юры Сейшельского разыгралась буйная фантазия — Михаил Саакашвили
- Дмитрий Спивак: ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ЛОХОТОРОН
- "Газпром" - понятно, А чем... чем, бл@дь, торгует «Нафтогаз» да еще и в таких масштабах, что его можно ставить в один ряд с Royal Dutch Shell или Chevron?
- Михаил Подоляк: самоубийственное...
01:07Декабрь, 30 2016 1837

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю