Народні депутати з УКРОПу просять Ігоря Насалика назвати суму боргів ОРДЛО за електроенергію

Народні депутати з УКРОПу просять Ігоря Насалика назвати суму боргів ОРДЛО за електроенергію

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик повинен відзвітувати про точну суму боргів за електроенергію, поставлену на окуповані території

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик повинен відзвітувати про точну суму боргів за електроенергію, поставлену Україною на окуповані території. Про це йдеться у колективному запиті народних депутатів з УКРОПу, адресованому на ім'я урядовця.

Відповідно до інформації, оприлюдненій у ЗМІ, приватні та промислові споживачі з ОРДЛО заборгували українським енергетичним компаніям понад 20 мільярдів гривень. Зокрема, голова державної компанії «Укренерго» Всеволод Ковальчук ще у вересні 2016 року заявляв, що борги окупованих територій перевищили 24 мільярди гривень. «Зважаючи на те, що в Україні вже майже три роки триває війна з окупантами, постачати безкоштовно електроенергію на непідконтрольні території, при цьому погрожуючи віяловими відключеннями населенню України, видається щонайменше дивним», – йдеться у депутатському запиті.

До народних депутатів з УКРОПу з проханням по допомогу звернулися представники ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання». За словами працівників, підприємство вже декілька років змушене постачати електроенергію на неконтрольовану частину Луганської області фактично безкоштовно. На сьогодні борги сягають 5 мільярдів гривень. «Вам, без сумніву, відомо про цю ситуацію, оскільки представники підприємства неодноразово зверталися до Вас з офіційними листами щодо ситуації, яка склалася», – зазначили в УКРОПі.

Народні депутати закликали міністра оприлюднити перелік підприємств, які постачають електроенергію на непідконтрольні території, а також суму заборгованості перед ними. Окрім того, Ігор Насалик має надати пропозиції щодо шляхів і способів можливого розв'язання проблеми.

Свої підписи під запитом поставили народні депутати Тарас Батенко, Олександр Дубінін, Валентин Дідич, Віталій Купрій, Ірина Констанкевич, Олександр Шевченко та Віктор Шевченко.

ДЖЕРЕЛО


Поделиться​​ новостью:

- Кто поддержит Порошенко на выборах? Да никто!
- Нардеп Александр Онищенко рассказал, кто оплатил бигборды "Беги кролик беги" против Яценюка
- Михаил Подоляк: досрочная... петля?)
- Дмитро Гнап: Жванія відповідав, увага: за продаж місць в списку БПП. По чім? Кому? Скільки? (ВІДЕО)
- Операция "Труба". Как НФ "купил" победу на выборах
10:25Февраль, 28 2017 1003

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю