Насіров: "У мене не було планів залишати країну"

Насіров: "У мене не було планів залишати країну"

Підозрюваний у зловживанні службовим становищем голова ДФС Роман Насіров заявив, що не збирався залишати країну і має намір відстоювати свої інтереси.

Роман Насіров заявив, що хоче бути присутнім на сьогоднішньому засіданні суду і відстоювати свої інтереси. Також відсторонений голова ДФС запевняє, що не збирається залишати країну. "У мене не було такого бажання, не було такого плану (залишати країну - ред.)", - сказав він.

"Найбільше я б хотів, щоб Антикорупційне бюро або Антикорупційна прокуратура доставила мене назад, у стаціонар лікарні, звідки вони мене забрали; щоб вони, якщо хочуть, забезпечили охорону і, скажімо так, нагляд за мною – якщо вони переживають, що я в такому стані хочу кудись зникнути", - додав Насіров.

Також голова ДФС вважає поведінку детективів Антикорупційного бюро, більше "якоюсь піарною дією, ніж дійсним способом розібратися в подіях".

"По суті, у мене був великий гіпертонічний криз, за словами лікарів, це міг бути передінфарктний стан", - заявив голова фіскальної служби. Також Насіров висловив надію, що лікарі зможуть "поставити його на ноги", щоб він міг самостійно, повноцінно міг взяти участь у сьогоднішніх судових засіданнях і відповісти на всі питання.
 

Коментуючи інкриміновані слідчими органами порушення Роман Насіров заявляє, що надані розстрочені платежі "є на сто відсотків законними відповідно до Податкового кодексу та інших нормативних актів, які регулюють його". За його словами, вони ніяк не можуть бути причиною або частиною кримінальної справи.

"Щодо справи, яка буде розглядатися, я більше всіх зацікавлений, щоб вона була розглянута по суті і щоб правота була б доведена", - сказав Насіров.

Нагадаємо, співробітники НАБУ і лікарі швидкої допомоги покинули будівлю Солом'янського районного суду у зв'язку з тим, що термін арешту Насирова закінчився в 00:00 6 березня.


Поделиться​​ новостью:

- Как оформить субсидию: 10 спорных вопросов
- Лиза Богуцкая: «Порошенко, Турчинов и вся их шобла будут держаться до последнего. Они отдадут всю Украину, но не отдадут власть украинцам»
- Как «лоскутной» Украине объединиться...
- Все в панике, драпать некуда
- Семен Семенченко: Влада крадіїв і олігархів знову приховуэ власну нездатність захищати інтереси країни
- Этих выборов не должно быть!
- Госсекретарь США надеется, что после выборов в Украине ситуация на Донбассе разрешится сама собой
- Леонид Швец: Как-то совсем грустно на Банковой, если вся надежда на безграмотных
- Politicus Vulgaris. "За победу над САП и НАБУ!"
- Игорь Бойко: По поводу Украины и ее Лолиты
09:01Март, 06 2017 448

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю