Найєм: Порошенко не зрозумів свого місця в історії країни

Найєм: Порошенко не зрозумів свого місця в історії країни

Президент Петро Порошенко не зрозумів свого місця в історії країни сказав народний депутат Мустафа Найєм+

"Якщо можна в Адміністрації президента зустрічатися з олігархами, проти яких ти спочатку даєш вказівку порушувати кримінальні справи, а потім цими справами лякаєш, то чому те саме не може робити місцевий прокурор? Якщо дозволено там домовлятися зі злочинцями, чому на це не мають права мери і губернатори? Як у президента у нього є право на такі зустрічі та розмови, але далі система копіює цю поведінку й ці стандарти. І в людей виникає дисонанс між тим, що звучить із вуст президента з трибуни, і тим, які правила він задає в реальності", - зауважив парламентарій

Депутат зізнався, що розчарувався в Порошенкові.

"Мені здається, що як президент Петро Порошенко не зрозумів свого місця в історії країни. Він міг бути більше, у нього був і, можливо, ще є шанс стати не частиною системи, постійно порівнюючи з тим, як було погано раніше, а її лідером. Він міг створити команду, яка б не просто користувалася ним як ресурсом - хто для збагачення, хто заради реалізації власних дрібних амбіцій, хто через бажання бути ближче, а команду однодумців, яка радикально змінила би країну", - пояснив він.

Замість цього за два роки Порошенко примудрився створити навколо себе безліч ворогів, сказав Найєм.

Нагадаємо, на президентських виборах у травні 2014 року за Порошенка проголосували 54,7% виборців.


Поделиться​​ новостью:

- Саакашвили: «Я очень скоро вернусь! Может принесу Пётру Алексеевичу передачку в тюрьму, в память о былых студенческих годах, я не злопамятный»
- Настоящий особый путь на самом деле у нас в Украине
- Восставшие Закарпатья обратились к украинцам
- Революция! Против Порошенко восстало Закарпатье
- «Чого сидите по своїх хатах! Що ви вичікуєте? Я вас закликаю, прокиньтеся ви! — Артем Семеніхін міський голова Конотопу (ВІДЕО)
Октябрь, 13 2016 874

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю