Назар Холодницький: Ціла парламентська фракція на чолі з народним депутатом влаштувала мені та прокурорам САП політичне шоу

Назар Холодницький: Ціла парламентська фракція на чолі з народним депутатом влаштувала мені та прокурорам САП політичне шоу

САП не викликала Ляшка, він сам прийшов заради шоу - Холодницький

Сьогодні у нас непересічна подія - ціла парламентська фракція на чолі з народним депутатом влаштувала мені та прокурорам САП політичне шоу з єдиною метою — вчинити тиск на детективів та прокурорів у справі та відвернути увагу від фактів ймовірного незаконного збагачення про які повідомляли ЗМІ.

Народний депутат, який був допитаний поки як свідок за фактом набуття особою, уповноваженою на виконання функцій держави — народним депутатом України — у власність активів у значному розмірі за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368-2 КК України, вирішив не обмежуватись лайками та образами детективів та прокурорів на допиті та за власною ініціативою прийшов до САП для отримання трибуни.

Шановний народний обранець так і не надав жодної інформації щодо фактів досудового розслідування за яким був допитаний раніше.

Власне не за цим він приходив...

Шкода, що це шоу сьогодні в моєму кабінеті було не безкоштовним — за нього платять виборці своєю довірою і, сподіваюсь, вони нададуть належну оцінку таким діям окремих народних депутатів.

Вкотре стверджую, що для нас не важлива партійна, політична чи будь-яка інша приналежність чиновників, дії яких стали предметом дослідження САП та НАБУ.

Наше, визначене законом завдання — перевірити факти, зібрати докази і потім вирішувати, чи є підстави для кримінального переслідування, чи немає.

Зараз на стадії досудового розслідування перебувають 39 проваджень за фактами ймовірного незаконного збагачення, виявленими під час моніторингу декларацій топ-посадовців.

ДАЛІ БУДЕ...

Назар Холодницький


Поделиться​​ новостью:

- Юрий Касьянов: Плёнки Онищенко - подлинные
- Как появляется "правильная" социология?
- Украинцев с “большими квартирами” лишат права на получение субсидий – Андрей Рева
- У МИНИСТРА ИНФРАСТРУКТУРЫ ОМЕЛЯНА РОДИЛАСЬ ДОЧКА. ЖЕНА РОЖАЛА ПОЧЕМУ-ТО В США
- Мені соромно називати себе украінкою - думка
19:54Апрель, 27 2017 1676

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю