Loading...
► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ" Святослав Стеценко: Важкі істини - наші правителі діють на боці нашого ворога. Це об'єктивно

Зараз починається кульмінація порошенківського Хілларіґейт, який розпочався 9.11.2016

Зараз починається кульмінація порошенківського Хілларіґейт, який розпочався 9.11.2016

Не перемикайте - далі буде ще цікавіше

11.11.2017 - Детектив НАБУ приходить до свекрухи Голови НАЗК Корчак, аби вручити повістку на допит у справі придбання нею автівки, якою користується Корчак, проте автівка не внесена в декларацію.
Свекруха, Надія Іванівна, заявляє на детектива в полцію стверджуючи, що детектив "вдерся до неї додому".

13.11.2017 - НАЗК розпочинає перевірку Директора НАБУ Артема Ситника і викликає його на допит. Ситник підписує протокол, але не визнає провини. НАЗК стверджує, що той ділився конфіденційною інформацією про хід різних розслідувань з пресою. Ситник заявляє, що його можуть звільнити.

І от, 14.11. - відбувається ціла низка подій, які доводять ЯК КОЛОСАЛЬНО промахнувся Петро Порошенко під час Президентських виборів у США поставивши на кандидата від демократів Хілларі Клінтон, ще й наказавши нашій амбасаді шпигувати за республіканцями на користь демократів:

1. Директор департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна, на брифінгу в Українському Домі у Києві звинувачує керівництво агентства у фальсифікації перевірок е-декларацій чиновників і підконтрольності владі.

2. Лідер громадянського руху "Хвиля" Віктор Чумак, який був одним зі співавторів Закону про створення НАЗК і був обраним до його складу, викладаючи доповідь Соломатіної на своїй сторінці у Facebook пише, що "вже під час обрання стало зрозуміло що орган буде керований ззовні".

3. Лідер Громадсько-політичного руху "Справедливість" Валентин Наливайченко, який має солідні зв'язки в адміністрації Дональда Трампа та працював з нею, коли вона ще тільки була перехідною - вилітає до США з метою донести до американських можновладців інформацію про внутрішню корупцію в Українській владі. На своїй сторінці у Facebook він викладає відео в якому говорить наступне: "Життя наших громадян у небезпеці через зовнішню агресію РФ та через внутрішню корупцію в українській владі. З нашими американськими партнерами працюватиму на посилення санкцій проти зовнішнього агресора та щоб нарешті покласти край розкраданню країни владою".

Дуже часто буває так, що лідера Держави достроково усувають з посади не виборами, не імпічментом, не масовими протестами з подальшою його втечею та екзилом та навіть не вбивством. Він усуває себе сам - одним невірним політичним чи особистим кроком, і у нього не залишається місця для маневру. Тому доводиться просто йти. У Ніксона це був Уотерґейт у Берлусконі - Рубіґейт і т.д. Можна сказати, що зараз починається кульмінація порошенківського Хілларіґейт, який розпочався 9.11.2016. Не перемикайте - далі буде ще цікавіше.

 
Назар Приходько


Поделиться​​ новостью:

- Олександр Ружанський: І Я ПРО ДОЧКУ КОРНЕТА
- Святослав Стеценко: Загинуло ще п'ятеро наших воїнів - це мало чи багато? Я не знаю, заради чого ці втрати
- "Кошмарик" - сказка для взрослых
- Про це вам не скажуть ТВ канали олігархів
- Общество всеобщей нетерпимости. А почему мы должны что-то фильтровать? Вы хотите цензуры?
19:40Ноябрь, 14 2017 2305

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю