Зараз починається кульмінація порошенківського Хілларіґейт, який розпочався 9.11.2016

Зараз починається кульмінація порошенківського Хілларіґейт, який розпочався 9.11.2016

Не перемикайте - далі буде ще цікавіше

11.11.2017 - Детектив НАБУ приходить до свекрухи Голови НАЗК Корчак, аби вручити повістку на допит у справі придбання нею автівки, якою користується Корчак, проте автівка не внесена в декларацію.
Свекруха, Надія Іванівна, заявляє на детектива в полцію стверджуючи, що детектив "вдерся до неї додому".

13.11.2017 - НАЗК розпочинає перевірку Директора НАБУ Артема Ситника і викликає його на допит. Ситник підписує протокол, але не визнає провини. НАЗК стверджує, що той ділився конфіденційною інформацією про хід різних розслідувань з пресою. Ситник заявляє, що його можуть звільнити.

І от, 14.11. - відбувається ціла низка подій, які доводять ЯК КОЛОСАЛЬНО промахнувся Петро Порошенко під час Президентських виборів у США поставивши на кандидата від демократів Хілларі Клінтон, ще й наказавши нашій амбасаді шпигувати за республіканцями на користь демократів:

1. Директор департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна, на брифінгу в Українському Домі у Києві звинувачує керівництво агентства у фальсифікації перевірок е-декларацій чиновників і підконтрольності владі.

2. Лідер громадянського руху "Хвиля" Віктор Чумак, який був одним зі співавторів Закону про створення НАЗК і був обраним до його складу, викладаючи доповідь Соломатіної на своїй сторінці у Facebook пише, що "вже під час обрання стало зрозуміло що орган буде керований ззовні".

3. Лідер Громадсько-політичного руху "Справедливість" Валентин Наливайченко, який має солідні зв'язки в адміністрації Дональда Трампа та працював з нею, коли вона ще тільки була перехідною - вилітає до США з метою донести до американських можновладців інформацію про внутрішню корупцію в Українській владі. На своїй сторінці у Facebook він викладає відео в якому говорить наступне: "Життя наших громадян у небезпеці через зовнішню агресію РФ та через внутрішню корупцію в українській владі. З нашими американськими партнерами працюватиму на посилення санкцій проти зовнішнього агресора та щоб нарешті покласти край розкраданню країни владою".

Дуже часто буває так, що лідера Держави достроково усувають з посади не виборами, не імпічментом, не масовими протестами з подальшою його втечею та екзилом та навіть не вбивством. Він усуває себе сам - одним невірним політичним чи особистим кроком, і у нього не залишається місця для маневру. Тому доводиться просто йти. У Ніксона це був Уотерґейт у Берлусконі - Рубіґейт і т.д. Можна сказати, що зараз починається кульмінація порошенківського Хілларіґейт, який розпочався 9.11.2016. Не перемикайте - далі буде ще цікавіше.

 
Назар Приходько


Поделиться​​ новостью:

- У нас нет иных друзей, кроме нашей армии - Касьянов
- Анатолий Гриценко: Порошенко действует столь безбашенно от страха, что его ждет тюрьма
- ВБ вкладывает в экономику Украины миллиарды долларов, а уровень бедности все равно растет
- У нас очень любят фразу "начни с себя"...
- «New-скотный двор” Украина - Пир стервятников)...
- Ненависть к Порошенко не означает любовь к Путину
- Это была не шутка! Лиза Богуцкая: Сегодня начинаю сбор средств на президентскую кампанию (ВИДЕО)
- Подача дніпровської води в Крим і... капітуляція?
- Константинополь ставит Томос на паузу
- Волосы дыбом! СБУшники воруют во время обысков
19:40Ноябрь, 14 2017 2450

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю