Назар Приходько: Про справжніх ветеранів і смердючу радянську підробку з розпилу грошей

Назар Приходько: Про справжніх ветеранів і смердючу радянську підробку з розпилу грошей

Що нагадує мені "Рубікон Різниченка"? Cитуацію з російськими банками

Я знаю, що нагадує мені "Рубікон Різниченка" - ситуацію з російськими банками.

Коли ДР ОУН Миколи Коханівського регулярно здійснювали атаки на "Сбербанк" та "Альфа банк" намагаючись докричатись до влади, донести врешті, що російський банк, працюючий В Україні під час війни з РФ - це спонсор окупанта, регулярно у Фейсбуці проплачені та безкоштовні ідіоти починали: "АААА! Картинка для Кремля від кремлівської агентури", та іншу єресь, а от коли "Сбербанк" визнав "паспорти" терористичних квазіреспублік, і сам "велийкий та могутній" Аваков заявив, що "Сбербанк" треба вигнати - полізли в Будку.

Теж саме з чином Дмитра: коли от такі громадські чи то пак наглядові ради, наповнені коллаборантами, комуняками та старим "гебйом", 25 років пилять Державні кошти, які до того ж йдуть на фінансування ватний акцій на кшталт "Бессмертного полка" та колорадські стрічки - то все нормально, а от якщо старе гебйо отримує в табло від Ветерана Національно-Визвольної Війни - "ААААА! картинка для Кремля агентурою Кремля!"

Проплачені та безкоштовні владні посіпаки так і не зрозуміли, що ми на Революції Гідності ВОЮВАЛИ (а не стояли на віче і в наметах) - не за те, що зараз. НЕ ЗА ТЕ. У нас інша місія, і вона має бути complete. І я впевнений, що незабаром, в МО почнуться широкомасштабні перевірки: куди йдуть гроші, на що йдуть гроші, КОМУ йдуть гроші, і всі оці ідіоти полізуть назад в Будку. Ми не винні, що без "пєндєля" - НІЧОГО не робиться.

Назар Приходько


Поделиться​​ новостью:

- Народ остался без лидеров и, конечно, без элиты
- А.КУРАКИН: Позвольте, как же он служил в очистке?
- В Киеве назвали самый загрязненный район
- Ліза Богуцька: Хто нам лікар, що ми вважаємо владу брудом, але знов і знов обираємо цей бруд? На що ви сподівались, якщо знали, що це - псяче л@йно?
- Психолого-лингвистическая экспертиза для...Парубия
14:14Март, 11 2017 3028

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю