НЕ МОЖНА ЧИНИТИ ПРАВОСУДДЯ У НЕПРАВОСУДНИЙ СПОСІБ. КОХАНІВСЬКИЙ, JUGENDHUB : ДАЛІ - ПОВСЮДИ

НЕ МОЖНА ЧИНИТИ ПРАВОСУДДЯ У НЕПРАВОСУДНИЙ СПОСІБ. КОХАНІВСЬКИЙ, JUGENDHUB : ДАЛІ - ПОВСЮДИ

В черговий раз повинен констатувати: незважаючи на проголошення керівництвом країни якихось реформ у правовій системі, якогось відриву від Москви і нібито Європейського вибору України, ми все далі занурюємося у тоталітарну дупу московитського типу і все більше віддаляємося від цивілізаційних здобутків провідних країн світу.

Мова йде про такі, здавалося б, абстрактні, але, як постійно виявляється на практиці, дуже матеріальні речі, як ПРАВА ЛЮДИНИ І ЗАКОННІСТЬ в Державі. Причому, в цій сфері ми занурюємося і віддаляємося не тільки завдяки правовому свавіллю діючої влади та її органів, але й спотворенням правової свідомості громадян та суспільства взагалі. І останній факт особливо сумний.

Давайте подивимося з цього ракурсу спочатку на справу Миколи Коханівського відносно інциденту в приміщенні суду. 
Всі ЗМІ і абсолютна більшість коментаторів зосередилися виключно на так званому “погромі”, який нібито вчинили прихильники Коханівського, зовсім не звертаючи уваги на протизаконні дії суду і мусорів з прокурорами.

Я не буду зараз про те, що поки новий-старий Беркут не почав штурмувати зал судових засідань де знаходився сам Коханівський, його адвокати і ті, хто прийшов його підтримати, ніякого “погрому” не відбувалося. Від слова зовсім.

Не буду і про необґрунтовану та протизаконну кваліфікацію дій Коханівського за якою влада намагається притягнути його до відповідальності. Я хочу звернути увагу на те, що передувало конфлікту в приміщенні суду.

А передувала проста і вже звичайна для українського правосуддя річ - зухвале порушення прав затриманого громадянина Коханівського, якого намагалися незаконно відправити у СІЗО. 
Справа у тому, що згідно п.3 ст.278 КПК України -
“У разі якщо особі не вручено повідомлення про підозру після двадцяти чотирьох годин з моменту затримання, така особа підлягає негайному звільненню.”
НЕГАЙНОМУ! 
А Коханівському підозру оголосили після 25 години з моменту затримання! Проте, його ніхто звільняти не збирався. Навпаки. Суддя вирішила відправити його на ніч у СІЗО до наступного дня, коли повинно було відбутися продовження судового засідання.

В СІЗО (!), людину, відносно якої запобіжний захід ще не був обраний! Потвора у мантії вирішила, що їй пора додому спатки, а незаконно утримувана особа нехай їде до тюрми. Звісно, людей таке свавілля обурило і вони не дали вивезти Коханівського до СІЗО. Тобто, громадяни вчинили по Закону, на відміну від суду і мусорів, які діяли протизаконно і злочинно.

І це не дрібниці. Тому, що спротив громадян правовому свавіллю відносно Коханівського потягнув за собою правове свіввлля вже відносно них самих. Після “розблокування’ приміщення суду Беркутом, біля 40 осіб було затримано, багатьох з них, та інших присутніх в суді, в тому числі, журналістів, було по звірячому побито, відносно деяких відкриті кримінальні провадження.

А дотримайся суд і поліція норм Закону, нічого такого б не сталося! Натомість, замість притягнення до відповідальності судді і поліцейських, які порушили Закон, маємо кримінальні справи проти тих, хто фактично цей Закон захищав.

Дуже прикро, в цьому сенсі, було побачити, як начебто адекватні люди почали роздмухувати істерію з “погромом” суду одночасно навішуючи на Коханівського і його прихильників ярлики бандитів, негідників і тому подібне. Це знаєте, такий собі совок-style у свідомості, коли мусора, суд і прокурори апріорі вважаються поборниками права і законності. Начебто і не було другого Майдану, суддівсько-прокурорсько-мусорського бєспрєдєлу відносно майданівців і розстрілу Небесної сотні.

Втім, історія з судом відносно Коханівського, один в один нагадує історію того літа у справі “ цинічних бандер" в Маріуполі. Тоді у обвинувачених по справі закінчився строк тримання під вартою прямо в той час, коли вони знаходилися у пластиковому боксі для заарештованих в залі судового засідання. Але ніхто їх звільняти не збирався! Оскільки це порушувало їх права і було відверто протизаконно, обвинувачені самостійно вийшли з боксу. У відповідь на це мусора вчинили масове і жорстоке побиття присутніх в залі, обвинувачених, їхніх матерів і дружин, зламавши деяким з них руки і завдавши інших тілесних ушкоджень.

Цим побиттям командував відомий московитський мусорохуй Аброськін, який при цьому вигукував обіцянки дати команду стріляти у натовп людей на ураження. Проти обвинувачених тоді було моментально відкрите ще одне кримінальне провадження - за втечу з-під варти...

Пройшло вже більше року. Справу за втечу потихеньку закрили, бо вона не відповідала реальності, об’єктивним даним і закону, але за мусорський бєспрєдєл так ніхто і не відповів. Все навпаки - мусорохуй Аброськін навіть отримав підвищення.

Тепер, ось, історія з “погромом” залу сходових засідань, яка є логічним продовженням Маріуполя і загальним трендом українського правосуддя - будь-який спротив правовому свавіллю в Україні діючою владою буде покараний.

Тепер перейдемо до вже мусорського і реального погрому в нічному клубі Jugendub у Києві.
Тут все просто. Чому просто? Тому, що це відвертий і відкритий злочин. Точніше, ціла низка службових злочинів мусорів, їх злочинів проти життя і здоров'я особи, проти власності і проти правосуддя.

Знову масове побиття людей і їх масове незаконне затримання, пограбування особистий речей громадян і власності розважального закладу…

Нам тут мусора одразу почали вішати на вуха про якусь офіційну слідчу дію. Хм… 
Якщо це була слідча дія, то яка саме? По якій кримінальній справі? Номерок справи ніхто не підкаже? Адвоката затриманим по справі надали? Чи то не по цій справі затримали більше трьох десятків людей? А на якій тоді підставі?

А, ну да! До цього мусоського свавілля ще залучилися військові з Київського міського воєнкомату. Якщо у поліціянтів з юридичною освітою в мізках хєр ночував, то що про військових казати? За версію військових і мусорів у нічному клубі, до всього іншого, ще й шукали тих, хто ухиляється від військового обов'язку. 
Проте і тут всі збрехали. Бо більшість з тих затриманих, яких після облави у Jugendub доставили у воєнкомат носії портупей вимушені були одразу відпустити. І лише деяким виписали запрошення на медкомісію. Але ж це не розшук тих, хто ухиляється від служби в армії, який ведеться по конкретних особах! 
Ось,як - і слідча дія, і розшук уклоністів одночасно! Боротьби з тероризмом не вистачає…

У когось знайшли наркотики і це все виправдовує? А хіба можна гарантувати, що під час незаконних дій поліції наркотики були виявлені законно? Може їх тупо підкинули, чим дуже полюбляє бавитися наша поліція? Коли поліцією все робиться через сраку, то це зовсім не пустопорожнє питання.

І ще нагальна проблема. До яких пір гласні слідчі дії будуть супроводжувати озброєні особи в масках, без можливості їх ідентифікації, після дій яких зникають коштовності і особисті речі громадян, документи і гроші юридичних осіб?

І тут знову чути галас небайдужих поціновувачів поліцейської держави: 
Вкраїні війна, а вони у нічних клубах розважаються! Всіх на фронт! 
Стривайте! А коли Євробачення, свято безвізу і гей-парад у столиці, війни виходить немає?

По клубах одні наркомани! Всіх в тюрму! 
Ага, в тюрму. Це,шановні, ви ще мабуть не зацікавили собою поліцію. Не виключено, ви теж наркомани. Просто вас не дуже щільно доглядали і перевіряли.

Не буває так - давайте поганих хлопців мочити по бєспрєдєлу, а гарних по закону. Або Закон для всіх, або всім на Закон насрати.

І не треба тим, хто радісно виправдовує насильство і свавілля мусорів, розраховувати, що це ніколи їх не торкнеться. Бо, знов таки - або права людини для всіх, або всі тільки чекають свого щасливого лотерейного білету бути забитим до смерті, чи згвалтованим міліцейською дубинкою у якомусь поліцейському відділку, чи тупо бути розстріляним на вулиці.

Якщо мусора валять пачками один одного в бандитських розборках між собою, а жоден вищий керівник МВС за це навіть не звільняється зі своєї посади, на що сподівається пересічний захисник мусорського бєспрєдєлу?

На державу і державні органи, в першу чергу, правоохоронні, апріорі покладена первинність і обов'язковість суворого дотримання законів. Саме держава, в особі представницьких органів влади продукує закони і охороняє їх відповідними виконавчими структурами. І саме з державної первинності і обов'язковості ми повинні виходити оцінюючи будь-яке правозастосування в країні.

Втім, у кожного органу влади, який порушує Конституцію і закони України є прізвище. І володаря такого прізвища треба за такі порушення карати. Проте, у нас в країні майже повна безкарність для владних злочинців.

І є великий сумнів, що за цієї влади щось зміниться на краще в цьому сенсі. Тому, ця влада повинна піти. “Карфаген повинен бути зруйнований”. І чим скоріше, тим краще. Для всіх нас.

 

 

 

Олександр Ружанський

Поделиться​​ новостью:


- Порошенко, который зубами держится за власть, создает опасность социального взрыва — Гайдай
- Сладкие социальные лифты...
- ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ-Дацюк
- Зачем Порошенко «штампует» фейковые «соцопросы»
- Андрей Сенченко: «Сегодня по подъездам моего дома шлялось агитационное быдло Пороха...»
- Це найкраща світлина. В ній є все
- Семен Семенченко: А тим, хто на п'ятий рік після Майдану продовжує вірити ЗМІ мародерів пора вже взятися за розум. Якщо він є
- ЦИК утвердила график выступлений кандидатов в президенты на ТВ
- Создание сверхлюдей. Как изменился мозг ГМО-детей
- Политики часто восхваляют мудрость народа, но это — не верно. Умеют думать лишь только 10-15% людей
- ВЫБОРЫ 2019. Политика превратилась в закрытый клуб только касты политиков и касты финансистов
- Появилось видео задержания в офисе БПП в Сумах
- В Сети показали видео, как за 500 грн подкупают избирателей
- Кто качает урну. Роль силовиков в выборах
- Киевская фабрика Рошен в четыре раза увеличила прибыль
09:36Октябрь, 30 2017 870

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю