Немає спільної України-вона розпадеться на дві касти

Немає спільної України-вона розпадеться на дві касти

В одній роблять все, що заманеться. В іншій, відповідають за все, що тільки можливо

Ну і ще про касти.
Реально їх у нас дві великі.
Перша має "право на все", а друга не має права навіть на те, на що має право "за папірцями".
Представник першої може влаштувати невеликий геноцид. Максимум що на нього чекає - треба буде трохи перечекати за межами країни. Потужити десь на чужині під Монте-Карло із рік.
Представник другоє повинен все життя доводити, що пільга, на яку у нього є папірець, справді означає ті дві копійки, які йому мають виплатити. І, звісно, цих двох копійок ніколи в житті у нього не буде.

Різниця між "небожителями" та "посполитими" помітна у всьому. Регулярно чекаю про вироки "бойовикам" ДНР. Постійно то тому, то іншому дають кілька років. Звісно, "рядовим". А от хоч одного "організатора референдума" до відповідальності притягнули? Когось, хто займав якусь посаду за Януковича?
Нікого.
У наших в'язницях сидять лише "посполиті". Хоча за логікою "небожителі" так само мають вчиняти побутові злочини або їздити на машині у нетверезому стані. Але закон - це не для них. "Закон" - це для "народу".

У підсумку, для екс-нардепа від ПР вищою є ймовірність потрапити в аварію на курорті, ніж потрапити до українського суду.

Раніше "система" іноді демонстративно притягала якихось "небожителів" до відповідальності. Це виглядало як якась "сакральна жертва". Типу судді-колядника Зварича.

Зараз немає і такого. Ніхто цим не переймається. Пасинок Фірташа - це вже настільки недоторкана фігура, що і говрити немає про що. Кастовість лише посилюється.

До речі, в плані виїзду з України дві касти теж суттєво різняться. Одні розглядають Україну як свої "пасовища", що повинні забезпечувати "зеленню", тому офіційно нікуди з України не їдуть, але бувають тут рідко. Водночас, другі - мріють як би втекти з України подалі від перших.

Петро Олещук


Поделиться​​ новостью:

- Проср@ли мы, дорогие громадяне, страну
- Украина стала образцом провала и лжи
- Лиза Богуцкая: Jedem das zein (Каждому свое)
- Рай богатых, создан из ада бедных
- Зачем вдруг боевикам ЛДНР понадобился суд над Порошенко и другими украинскими политиками
- Генпрокурор Луценко не знает и не хочет знать закон, его нужно гнать поганой метлой — Горбатюк
- Потому что Украина – не Америка…
- КОГНИТИВНЫЙ ДИССОНАНС или УБИТЬ ДРАКОНА
- Леонид Швец: Питер хочет еще
- Вот такие, прости Господи, "кадры" и решают все
01:55Август, 24 2017 1894

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю