Несподіваний лист із Росії. Провокація проти Януковича чи України?

Несподіваний лист із Росії. Провокація проти Януковича чи України?

Російська генпрокуратура надіслала до ГПУ лист, в якому називають переслідування кримських прокурорів, що перейшли на бік Росії, незаконними діями. Російські правоохоронці пропонують припинити кримінальні провадження проти цих осіб. Як доказ невинуватості кримських прокурорів, російська сторона додала указ, підписаний нібито Віктором Януковичем, і стверджує, що він має силу президентського

Цей документ говорить, що майже 600 прокурорів Криму президент-втікач позбавив українського громадянства, тож вони не могли зрадити Україні за цією логікою. Натомість в Генпрокуратурі України подякували за прізвища зрадників, на яких ще не були відкриті кримінальні провадження, і оголосили про намір висунити ще одне звинувачення Віктору Януковичу.

Юрій Луценко від імені Генпрокуратури України виписав подяку російському генпрокуророві. Причиною стали 590 прізвищ кримських прокурорів, які перейшли служити під російський прапор. Половина з них була невідома в ГПУ, стверджує Юрій Луценко.

«Завдяки офіційному листу ГП РФ українські слідчі отримали беззаперечний доказ вини 299 колишніх українських прокурорів, яким вже оголошено про підозру. Також ми тепер маємо всі дані ще про 291 зрадника. З огляду на це я підписав подяку начальнику управління ГП РФ І. Каминіну», – написав Юрій Луценко на своїй сторінці в мережі.


Поделиться​​ новостью:

- Украина готова предоставить «зеленый коридор» для эвакуации российских войск из Приднестроыья
- У Порошенко большие проблемы на Западе, а в Украине - «широкий антипорошенковский фронт»
- Коррупционеры упираются: Рада снова не смогла включить в повестку дня Антикоррупционный суд
- Адвокаты и Россошанского, и Ноздровской не верят в версию следствия о том, что Россошанский убийца
- Это должна знать вся страна! Отныне в Украине появился официальный узурпатор власти – Сыроид
Октябрь, 01 2016 278

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю